Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CUDY LT500 Outdoor_EU | router na karte SIM, Wi-Fi 5, 4G LTE, MESH, zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Router zewnętrzny odporny na działanie deszczu, kurzu i skrajnych temperatur
Funkcjonalność:
- Szybkie połączenie LTE
- Prędkości LTE do 150/50 Mb/s
- Wi-Fi AC1200 w paśmie 2,4/5 GHz
- Dwie anteny LTE z możliwością wymiany na SMA
- Odporność atmosferyczna IP65
- Bezpieczne połączenia VPN
- Obsługa PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, IPSec, Zerotier
- DDNS kompatybilny z ponad 15 dostawcami
- Obsługa DNS od Cloudflare, Google, Quad9
- Ochrona przed zwarciem 4 kV i ESD 8 kV
- Zestaw montażowy do instalacji na ścianie lub słupie
- Adapter zasilający 24 V Passive PoE
- Port LAN/WAN dla zapasowego łącza internetowego
Niezawodny router zewnętrzny
Router zewnętrzny Cudy LT500 Outdoor to wytrzymałe urządzenie do korzystania z Internetu LTE w różnych warunkach atmosferycznych. Oferuje dostęp do sieci 4G, szybką łączność Wi-Fi AC1200 oraz port Ethernet.
Odporność na ekstremalne warunki
Router zewnętrzny jest zabezpieczony na poziomie IP65, co umożliwia pracę w różnych warunkach, nie straszny mu deszcz, kurz ani niskie i wysokie temperatury. Ochrona przed zwarciem (4 kV) oraz wyładowaniami elektrycznymi (8 kV – ESD) dodatkowo zwiększa jego trwałość.
Wsparcie dla połączeń VPN
Cudy LT500 Outdoor obsługuje bezpieczne połączenia VPN, w tym PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, IPSec, Zerotier. Dzięki DDNS zapewnia także prywatność i bezpieczeństwo.
Wysoka prędkość Internetu mobilnego
Ciesz się szybkim dostępem do Internetu 4G o prędkości 150/50 Mb/s. Zintegrowane Wi-Fi 802.11ac w paśmie 2,4/5 GHz oferuje przepustowość do 1200 Mb/s.
Łatwy montaż i zasilanie PoE
Dzięki zestawowi montażowemu i adapterowi Passive PoE, instalacja routera jest prosta. Wymaga jedynie jednego kabla Ethernet do zasilania. Możesz go zamocować na różnych powierzchniach, np. na ścianie lub słupie.
Specyfikacja:
- Tryb pracy: Access Point, Router
- Rodzaj urządzenia: router bezprzewodowy z modemem 4G
- Rodzaje wejść/wyjść: RJ-45 10/100 (LAN/WAN) - 1 szt.; gniazdo kart nano SIM - 1 szt.
- Obsługiwane standardy: Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
- Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)
- Pasma transmisji 3G/4G:
- LTE: 700/800/900/1800/2100/2600 MHz
- Antena: zewnętrzna - 2 szt.; wewnętrzna - 2 szt.
- Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 150 Mb/s (LTE); 1200 Mb/s (Wi-Fi)
- Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK, WPA2-PSK
- Zarządzanie i konfiguracja: strona WWW
- Dodatkowe funkcje: obsługa IPv4, obsługa IPv6, DDNS, przekierowanie portów, DHCP, MU-MIMO, 24V Passive PoE, UPNP, DMZ, PPoE
- Wymiary: 438 x 100 x 54 mm
- Dołączone akcesoria: kabel RJ-45, instrukcja szybkiej instalacji, adapter PoE, zestaw montażowy
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 300 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Fast Ethernet |
| Wysokość | 5.37 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga | 0.42 kg |
| Slot na kartę SIM | tak |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Shenzhen Cudy Technology Co. LtdChinyShenzhenRoom A606Gaoxingi Industrial Park Liuxianyi Road Baoan 67 DistrictNicholas sales@cudy.comhttps://www.cudy.com/pl-pl |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cudy Polska Sp. Z o.o.PolskaWarszawa00-650Nowogrodzka 50/54/515sales@cudy.comhttps://www.cudy.com/pl-pl |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.