Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CUDY M1200(2-Pack) | Mesh, WiFi 5, 2,4GHz/5GHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 2 wydajnych routerów, zapewniający internet w każdym zakątku domu
Funkcjonalność:
- Zasięg Wi-Fi w całym domu: 2 routery eliminują martwe strefy
- Szybkie połączenie: prędkości do 867 Mb/s na 5 GHz i 300 Mb/s na 2,4 GHz
- Połączenie do 100 urządzeń: idealny dla urządzeń Smart Home i intensywnego użytkowania
- Zaawansowane bezpieczeństwo: protokoły PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, IPSec, Zerotier
- Bezpieczne połączenie VPN
- Ochrona WPA2 i DNS: zabezpiecza sieć przed nieautoryzowanym dostępem
- Szyfrowanie danych: chroni dane osobowe i firmowe
Pełna łączność w domu
Z routerem Cudy M1200 zapewnij sobie i domownikom niezawodne Wi-Fi. Wykorzystując dwa routery z zestawu, wyeliminujesz wszelkie martwe strefy i uzyskasz dostęp do internetu w całym domu.

Wysoka prędkość transmisji
Router Cudy M1200 gwarantuje szybką transmisję danych: do 867 Mb/s na 5 GHz i 300 Mb/s na 2,4 GHz, co zapewnia płynność internetu.
Łączność aż do 100 urządzeń
Router możesz połączyć z wieloma urządzeniami – aż do 100. Idealny dla domów korzystających ze sprzętów Smart Home, monitoringu czy po prostu intensywnie eksploatujących sieć internetową.
Bezpieczeństwo danych
Router wyposażony jest w protokoły bezpieczeństwa: PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, IPSec, Zerotier, zapewniając bezpieczne przesyłanie danych. Bez problemu uzyskasz połączenie z serwerem VPN.
Skuteczna ochrona połączeń
Dzięki szyfrowaniu WPA2 i bezpiecznym rozwiązaniom DNS, router Cudy M1200 chroni Twoją sieć przed nieautoryzowanym dostępem.
Specyfikacja:
- Tryb pracy: Access Point, Router
- Rodzaj urządzenia: router bezprzewodowy
- Rodzaje wejść/wyjść: RJ-45 10/100 (LAN/WAN) - 2 szt.; złącze zasilania - 1 szt.
- Obsługiwane standardy: Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
- Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)
- Antena: wewnętrzna - 2 szt.
- Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 1200 Mb/s (Wi-Fi)
- Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej: 64/128-bit WEP; WPA; WPA2; WPA-PSK; WPA2-PSK
- Dodatkowe funkcje: sieć gościnna, przekierowanie portów, UPNP, DMZ, PPPoE, dynamiczne / statyczne IP, przycisk Reset
- Dołączone akcesoria: zasilacz, kabel RJ-45
- Liczba sztuk w opakowaniu: 2 szt.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Standard Wi-Fi | 802.11ac |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 300 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Fast Ethernet |
| Zestaw | tak |
| Wysokość | 15.45 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Waga | 0.586 kg |
| Slot na kartę SIM | nie |
| wariant_ilość_w_opakowaniu_sieci_bezprzewodowe | M1200 Cudy |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Shenzhen Cudy Technology Co. LtdChinyShenzhenRoom A606Gaoxingi Industrial Park Liuxianyi Road Baoan 67 DistrictNicholas sales@cudy.comhttps://www.cudy.com/pl-pl |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cudy Polska Sp. Z o.o.PolskaWarszawa00-650Nowogrodzka 50/54/515sales@cudy.comhttps://www.cudy.com/pl-pl |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| W zestawie | Patchcord RJ45 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.