Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CUDY M1800(3-Pack) | Mesh, WiFi 6, 2,4GHz/5GHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 3 wydajnych routerów Wi-Fi
Funkcjonalność:
- Stabilne Wi-Fi: gwarantuje ciągłe połączenie w całym domu
- Technologia AX1800: zapewnia wysoką wydajność sieci
- Dwa pasma: pracuje na 5 GHz i 2,4 GHz dla lepszego zasięgu
- MU-MIMO i Beamforming: poprawiają jakość połączenia
- Elegancki design: idealnie komponuje się z wnętrzem domu
- Zestaw 3 sztuk: rozszerza zasięg Wi-Fi w różnych miejscach
- Obsługa do 100 urządzeń: idealny do Smart Home czy monitoringu
- Protokoły bezpieczeństwa: ochrona danych za pomocą VPN
- Szyfrowanie WPA3 i DNS: zabezpiecza sieć przed nieautoryzowanym dostępem
Zaawansowana technologia
Router Cudy M1800 gwarantuje stabilne i szybkie połączenie Wi-Fi. Dzięki technologii AX1800 Mesh Wi-Fi 6 urządzenie oferuje niezrównaną wydajność. Idealne rozwiązanie do każdego domu.
Wielozakresowa łączność
Router Cudy M1800 zapewnia dostęp do dwóch pasm częstotliwości: 5 GHz oraz 2,4 GHz. Technologie MU-MIMO oraz Beamforming znacznie poprawiają jakość połączenia, oferując bezproblemowy dostęp do sieci.
Miły dla oka
Estetyczny design routera Cudy M1800 idealnie komponuje się z wnętrzem każdego domu. Jego minimalistyczna konstrukcja nie tylko wygląda świetnie, ale także zapewnia efektywną pracę urządzenia.
Sygnał w każdym miejscu w domu
Zestaw trzech routerów Cudy M1800 umożliwia stworzenie silnej sieci Wi-Fi w każdym zakątku domu. Zapomnij o martwych strefach i ciesz się nieprzerwanym dostępem do internetu w każdej lokalizacji.
Łączność aż do 100 urządzeń
Podłącz do 100 urządzeń jednocześnie z routerem Wi-Fi Cudy M1800. Jest to idealne rozwiązanie jeśli korzystasz w domu ze Smart Home, monitoringu, czy po prostu intensywnie eksploatujesz sieć internetową.
Bezpieczeństwo danych
Router Cudy M1800 wyposażony jest w zaawansowane protokoły bezpieczeństwa, takie jak PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, IPSec, i Zerotier. To umożliwia bezproblemowe połączenie się z serwerem VPN i bezpieczne przesyłanie danych. Możesz również skorzystać z szyfrowania WPA3 oraz DNS, by łatwo zabezpieczyć połączenie.
Specyfikacja:
- Tryb pracy: Access Point, Router
- Rodzaj urządzenia: router bezprzewodowy
- Rodzaje wejść/wyjść: RJ-45 10/100/1000 (LAN/WAN) - 2 szt.
- Złącze zasilania - 1 szt.
- Obsługiwane standardy: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
- Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)
- Antena: wewnętrzna - 4 szt.
- Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 1800 Mb/s (Wi-Fi)
- Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej: 64/128-bit WEP; WPA; WPA2; WPA3; WPA-PSK; WPA2-PSK
- Dodatkowe funkcje: kontrola rodzicielska, sieć gościnna, przekierowanie portów, UPNP, DMZ, PPoE, dynamiczne / statyczne IP, przycisk Reset
- Dołączone akcesoria: zasilacz, kabel RJ-45
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 574 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 1201 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Zestaw | tak |
| Wysokość | 15.45 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Waga | 1.074 kg |
| Slot na kartę SIM | nie |
| wariant_ilość_w_opakowaniu_sieci_bezprzewodowe | M1800 Cudy |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Shenzhen Cudy Technology Co. LtdChinyShenzhenRoom A606Gaoxingi Industrial Park Liuxianyi Road Baoan 67 DistrictNicholas sales@cudy.comhttps://www.cudy.com/pl-pl |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cudy Polska Sp. Z o.o.PolskaWarszawa00-650Nowogrodzka 50/54/515sales@cudy.comhttps://www.cudy.com/pl-pl |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| W zestawie | Patchcord RJ45 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.