Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Claroc Kabel optyczny USB-C na HDMI 4K@60Hz 10m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Przewód optyczny audio-video USB-C na HDMI jest zaprojektowany do przesyłania nieskompresowanego obrazu wysokiej rozdzielczości na dużą odległość — nawet 50 metrów bez utraty jakości i opóźnień. Hybrydowy kabel, w którym przesyłanie sygnału odbywa się po 7 miedzianych i 4 światłowodowych żyłach ma przepustowość 21,6 Gbps i umożliwia przesyłanie obrazu 4K @ 60 Hz.
Najważniejsze zalety USB-C AOC:
- Przesyłanie sygnału wysokiej rozdzielczości 4K bez utraty jakości na odległość nawet 50 m
- Brak dodatkowych wzmacniaczy sygnału, rdzeni ferrytowych czy innych elementów utrudniających montaż przewodu
- Brak interferencji i odporność na zakłócenia elektromagnetyczne
- Brak opóźnień
- Kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami z portami USB-C zgodnymi z DP Alt Mode
- Lżejsze i bardziej giętkie niż przewody miedziane
Obsługiwane rozdzielczości:
- 4K @ 60 Hz
- 2K @ 60 Hz
- 1920 x 1080 @ 120 Hz
Z prędkością światła
W kablach USB-C AOC (Active Optical Cable) marki Claroc transmisja danych odbywa się hybrydowo: po 4 bardzo cienkich żyłach światłowodowych przesyłane są dane video, a 7 miedzianych żył odpowiada za uziemienie, zasilanie i dodatkowe funkcje.
Mniej zakłóceń
Kable światłowodowe nie generują ani nie są podatne na zakłócenia elektromagnetyczne, które są emitowane np. przez sieci wi-fi. Dlatego przewody optyczne to gwarancja największej czystości obrazu i dźwięku. Video na światłowodzie montuje się w przemyśle, szpitalach i wszędzie tam, gdzie użytkownikom szczególnie zależy na dobrej jakości obrazu. Bo po prostu można na nich polegać.
Lżejsze
Średnica długich optycznych przewodów USB-C to tylko 5 mm, co nie byłoby możliwe do osiągnięcia przy klasycznych przewodach miedzianych. Są też lżejsze, a wszystkie przewody Claroc o długości większej niż 10 m są fabrycznie nawinięte na szpulę, co znacząco ułatwia montaż i przechowywanie.
Giętkie
Zazwyczaj kable światłowodowe, mimo swojej niewielkiej średnicy, mają ograniczony promień zgięcia. W przewodach Claroc udało się go zmniejszyć do jedynie 2 cm, a kable są wytrzymalsze i łatwiejsze w układaniu niż przewody innych marek.
Metalowe końcówki
Zaawansowane chipy emitujące wiązkę lasera zamontowane we wtykach przewodu chroni solidna, metalowa obudowa o czarnym, błyszczącym wykończeniu. Kabel nie potrzebuje dodatkowego zasilania, wystarczy podłączyć go bezpośrednio do urządzeń, skąd pobierze około 5V. Platerowane złotem złącza są odporne na korozję i perfekcyjnie trzymają się w portach.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 10 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | DisplayPort 1.2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Średnica | 0.5 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Głębokość | 21 cm |
| Waga | 0.616 kg |
| Dane producenta | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.claroc@fen.plhttps://b2b.fen.pl/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.claroc@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| Materiał zewnętrzny | Cynk |
| W zestawie | Szpula |
| Rozporządzenie Data Act | Claroc - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.