Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower EPS CPS1000E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria EPS dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii mikrokontrolera, zapewnia ochronę zasilania dla urządzeń takich jak: piece, pompy, oświetlenie, bramy, rolety, klimatyzacje, sprzęt RTV AGD, systemy alarmowe itp, w momencie zaniku zasilania lub uszkodzeń normalnych systemów zasilających.
Wbudowany AVR (Automatyczna Regulacja Napięcia) oraz generacja czystej fali sinusoidalnej, to funkcje zapewniające, że sygnał AC na wyjściu jest bez zakłóceń i będzie kompatybilny z każdym typem obciążenia.
Ponadto system EPS oprócz jego głównej funkcji czyli zapewnienia zasilania, chroni podłączone urządzenia przed zakłóceniami występującymi w sieci, takimi jak: wahania napięć, przepięcia, przeciążenia.
Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD pozwala na odczyt stanu baterii, zasilania, oraz dostarcza informacji takich jak: czas działania, obciążenie, temperatura i wiele innych.
Niewielkie rozmiary i cicha praca to cechy które sprawiają że system EPS nadaje się idealnie do zasilania awaryjnego wszelkiego rodzaju urządzeń, a możliwość podłączenia generatora gwarantuje nieprzerwaną pracę w krytycznym momencie utraty zasilania.
Główne funkcje:
- Cichy
- Nie wymaga konserwacji i utrzymywania
- Wysoki prąd ładowania - w celu szybkiego ładowania, do 5 razy szybciej
- Tryb Bypass umożliwia tylko ładowanie
- Kompatybilny z generatorami - dłuższy czas działania
- Nieograniczone możliwości rozbudowy o dodatkowe baterie - wydłużenie czasu działania
- Funkcja UPS dla automatycznego przełączania
- Napięcie wejściowe - minimum wymagane: baterie 12V
- Automatyczny Regulator Napięcia (AVR)
- Zabezpieczenie przed zanikiem zasilania i zbyt wysokim napięciem
- Niewielkie rozmiary i waga
- Ostrzeżenie o odwrotnej polaryzacji
Uwaga: Zestaw nie zawiera baterii, wymagane baterie ze złączem M8
Specyfikacja techniczna:
- Moc pozorna (VA): 1000VA,
- Moc rzeczywista (W): 700W,
- Wejście:
- Napięcie wejściowe: 140Vac - 300Vac
- Częstotliwość: 45Hz ~ 65 Hz (czujnik automatyczny),
- Napięcie wejściowe DC 12V
- Możliwość rozszerzenia o dodatkowe baterie
- Wyjście:
- Liczba faz: 1
- Liczba gniazd UPS: 2 Schuko
- Charakterystyka napięcia wyjściowego na baterii: Czysta fala sinusoidalna** 220Vac +/- 5%,
- Częstotliwość wyjścia na baterii: 50/60Hz +/- 1%,
- Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe: do 400V
- Czas przełączenia (typowy): <10ms,
- Zabezpieczenie przeciążeniowe:
- Praca normalna: bezpiecznik,
- Praca na baterii: ogranicznik prądu wyjściowego,
- AVR (Double Boost & Single Buck)
- Prąd ładowania: 15 Amperów
- Przełącznik ręczny: tylko tryb Bypass
- Ochrona przeciwprzepięciowa i filtracja
Cechy fizyczne urządzenia:
- Wymiary (mm): 153 (G) x 241 (W) x 208 (S),
- Waga (kg): 8.2
Ostrzeżenia diagnostyczne:
- Wskaźniki: Zasilanie
- Alarmy dźwiękowe: Praca na baterii, Niski stan baterii, Przeciążenie
- Wyświetlacz LCD
**obciążenie 0~40% czysta fala sinusoidalna ; obciążenie 40~100% trapezowa fala sinusoidalna
Czas podtrzymywania przy użyciu baterii 12V 200Ah
| Obciążenie | Obciążenie [W] |
1 bat. |
2 bat. |
3 bat. |
4 bat. |
5 bat. |
| Czas podtrzymania [h] |
||||||
| 25% |
175 |
10 |
25 |
43.5 |
62.5 |
77.5 |
| 50% |
350 |
4 |
10 |
17.5 |
25 |
31 |
| 75% |
525 |
2.5 |
6.5 |
11 |
16 |
20 |
| 100% |
700 |
1.5 |
3.5 |
6 |
8.5 |
10.5 |
Zawartość opakowania: jednostka EPS, podręcznik użytkownika, przewód zasilający
Specyfikacja producenta (źródło opisu): [link]
Dane techniczne
| Moc (W) | 700 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 1000 VA |
| Ilość gniazd wejściowych | 1 szt |
| Ilość gniazd wyjściowych | 2 szt |
| Złącze wejściowe | IEC C14 |
| Złącze wyjściowe | Schuko |
| Kształt fali przy pracy baterii | Czysta fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Faza | 1 Fazowe |
| Wysokość | 24.1 cm |
| Szerokość | 15.3 cm |
| Głębokość | 20.8 cm |
| Waga | 9.4 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.