Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
CyberPower EPS CPS600E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria EPS dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii mikrokontrolera, zapewnia ochronę zasilania dla urządzeń takich jak: piece, pompy, oświetlenie, bramy, rolety, klimatyzacje, sprzęt RTV AGD, systemy alarmowe itp, w momencie zaniku zasilania lub uszkodzeń normalnych systemów zasilających.
Wbudowany AVR (Automatyczna Regulacja Napięcia) oraz generacja czystej fali sinusoidalnej, to funkcje zapewniające, że sygnał AC na wyjściu jest bez zakłóceń i będzie kompatybilny z każdym typem obciążenia.
Ponadto system EPS oprócz jego głównej funkcji czyli zapewnienia zasilania, chroni podłączone urządzenia przed zakłóceniami występującymi w sieci, takimi jak: wahania napięć, przepięcia, przeciążenia.
Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD pozwala na odczyt stanu baterii, zasilania, oraz dostarcza informacji takich jak: czas działania, obciążenie, temperatura i wiele innych.
Niewielkie rozmiary i cicha praca to cechy które sprawiają że system EPS nadaje się idealnie do zasilania awaryjnego wszelkiego rodzaju urządzeń, a możliwość podłączenia generatora gwarantuje nieprzerwaną pracę w krytycznym momencie utraty zasilania.
Główne funkcje:
- Cichy
- Nie wymaga konserwacji i utrzymywania
- Wysoki prąd ładowania - w celu szybkiego ładowania, do 5 razy szybciej
- Tryb Bypass umożliwia tylko ładowanie
- Kompatybilny z generatorami - dłuższy czas działania
- Nieograniczone możliwości rozbudowy o dodatkowe baterie - wydłużenie czasu działania
- Funkcja UPS dla automatycznego przełączania
- Napięcie wejściowe - minimum wymagane: baterie 12V
- Automatyczny Regulator Napięcia (AVR)
- Zabezpieczenie przed zanikiem zasilania i zbyt wysokim napięciem
- Niewielkie rozmiary i waga
- Ostrzeżenie o odwrotnej polaryzacji
Uwaga: Zestaw nie zawiera baterii, wymagane baterie ze złączem M8
Specyfikacja techniczna:
- Moc pozorna (VA): 600VA,
- Moc rzeczywista (W): 420W,
- Wejście:
- Napięcie wejściowe: 140Vac - 300Vac
- Częstotliwość: 45Hz ~ 65 Hz (czujnik automatyczny),
- Napięcie wejściowe DC 12V
- Możliwość rozszerzenia o dodatkowe baterie
- Wyjście:
- Liczba faz: 1
- Liczba gniazd UPS: 1 Schuko
- Charakterystyka napięcia wyjściowego na baterii: Czysta fala sinusoidalna** 220Vac +/- 5%,
- Częstotliwość wyjścia na baterii: 50/60Hz +/- 1%,
- Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe: do 400V
- Czas przełączenia (typowy): <10ms,
- Zabezpieczenie przeciążeniowe:
- Praca normalna: bezpiecznik,
- Praca na baterii: ogranicznik prądu wyjściowego,
- AVR (Single Boost & Single Buck)
- Prąd ładowania: 10Amps
- Ochrona przeciwprzepięciowa i filtracja
Cechy fizyczne urządzenia:
- Wymiary (mm): 90 (G) x 162 (W) x 240 (S),
- Waga (kg): 4.1
Ostrzeżenia diagnostyczne:
- Wskaźniki: zasilanie
- Alarmy dźwiękowe: Praca na baterii, Niski stan baterii, Przeciążenie,
- Wyświetlacz LCD
**obciążenie 0~40% czysta fala sinusoidalna ; obciążenie 40~100% trapezowa fala sinusoidalna
Czas podtrzymywania przy użyciu baterii 12V 100Ah
| Model Baterii |
100 Ah / 12V |
|
| Model urządzenia |
Obciążenie |
Czas podtrzymania [h] |
| CPS 600E 200Ah/12V x1 |
25% |
7 |
| 50% |
3.5 |
|
| 75% |
1.5 |
|
| 100% |
1 |
|
Zawartość opakowania: jednostka EPS, podręcznik użytkownika, przewód zasilający, bezpiecznik x 2
Specyfikacja producenta (źródło opisu): [link]
Dane techniczne
| Moc (W) | 420 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 600 VA |
| Ilość gniazd wejściowych | 1 szt |
| Ilość gniazd wyjściowych | 1 szt |
| Złącze wejściowe | IEC C14 |
| Złącze wyjściowe | Schuko |
| Kształt fali przy pracy baterii | Czysta fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Faza | 1 Fazowe |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Głębokość | 16.2 cm |
| Waga | 4.32 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.