Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower Listwa przeciwprzepięciowa B0620SC0-FR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancki i stylowy wygląd
Produkt jest kompaktowy i stylowy, idealny do umieszczenia w salonie lub biurze. Dzięki nietuzinkowemu designowi produkt ten doskonale wkomponuje się w każde miejsce, w którym jest używany, jednocześnie zapewniając niezawodną ochronę przeciwprzepięciową podłączonego sprzętu.
Ognioodporna obudowa
Obudowa produktu wykonana jest z ognioodpornego materiału, który chroni produkt oraz otoczenie przed ogniem, zwiększać bezpieczeństwo i zapewniać użytkownikom spokój.
Ochrona przeciwprzepięciowa
Gniazda produktu są zaprojektowane tak, aby pochłaniać przepięcia i skoki spowodowane przez wyładowania i błyskawice, zapewniając w ten sposób pełną ochronę sprzętu i urządzeń.
Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
Produkt ma wbudowany wyłącznik automatyczny, który automatycznie wyłącza urządzenie w przypadku przeciążenia, chroniąc podłączoną elektronikę i zapobiegając uszkodzeniom spowodowanym przez przeciążenie.
Wskaźnik stanu LED
Diody LED pokazują stan urządzenia, umożliwiając użytkownikom łatwe sprawdzenie, czy produkt działa prawidłowo w celu ochrony podłączonego sprzętu.
Dane techniczne
| Ilość gniazd wyjściowych | 6 szt |
| Złącze wejściowe | FR |
| Złącze wyjściowe | FR |
| Port ładujący USB | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 32.5 cm |
| Szerokość | 4.9 cm |
| Głębokość | 4.15 cm |
| Waga | 0.375 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.