Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower MBP60AHVIEC82U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower MBP60AHVIEC82U można dołączyć do UPSa dla celów konserwacyjnych. Może bezproblemowo przełączać zasilanie z zasilacza UPS na zasilanie sieciowe podczas konserwacji UPSa.
Kluczowe funkcje
- Forma do montażu rack
- Solidna obudowa
- Wiele opcji montażu
- Dołączone zaczepy montażowe typu rack
- Konstrukcja kaskadowa
2U RACKMOUNT
METALOWA OBUDOWA
WIELE OPCJI MONTAŻU
KONSTRUKCJA KASKADOWA
Dane techniczne
| Ilość gniazd wejściowych | 1 szt |
| Ilość gniazd wyjściowych | 8 szt |
| Złącze wejściowe | Kostka zaciskowa |
| Złącze wyjściowe | IEC C19 |
| Rodzaj montażu | Poziom 2U |
| Wysokość | 8.8 cm |
| Szerokość | 28.8 cm |
| Głębokość | 14.1 cm |
| Waga | 2.8 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.