Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower OLS3000EA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower OLS3000EA to wysokowydajny zasilacz UPS z topologią podwójnej konwersji online, który zapewnia bezproblemowe czystosinusoidalne zasilanie dla krytycznych urządzeń, takich jak NAS, serwery, rejestratory DVR / systemy nadzoru dla transportu i infrastruktury oraz systemy awaryjne. Zwykle jest zintegrowany ze środowiskiem serwerowym lub centrum danych.
UPS jest wyposażony w kolorowy panel LCD umożliwiający użytkownikom monitorowanie systemu zasilania i łatwą konfigurację ustawień. Ten model jest kompatybilny z generatorem, a także może pracować w trybie ECO w celu oszczędzania energii. Produkt można podłączyć do wyłącznika awaryjnego (EPO), który umożliwia użytkownikom natychmiastowe wyłączenie zasilacza UPS w przypadku awarii. Wentylatory o zmiennej prędkości zapewniają automatyczne zarządzanie temperaturą w oparciu o pobór mocy w celu zmniejszenia hałasu i zapewnienia większego komfortu użytkownikom.
FUNKCJE
- Topologia UPS (podwójnej konwersji) online
- Kompatybilność z generatorem
- Zerowy czas przełączania
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Kolorowy panel LCD
- Szeregowy port łączności
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
- Forma typu tower
- Tryb ECO
- Ochrona przed przeciążeniem
- Inteligentne zarządzanie baterią (SBM)
- Filtrowanie EMI i RFI
- Wentylatory o zmiennej prędkości
- Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
- Zdalne zarządzanie SNMP / HTTP (opcjonalnie)
CO JEST W PUDEŁKU
- OLS3000EA UPS
- Przewód zasilający
- Przewód USB
- Instrukcja obsługi
Dane techniczne
| Moc (W) | 2700 W |
| Topologia UPS | On-Line |
| Moc (VA) | 3000 VA |
| Ilość gniazd wejściowych | 1 szt |
| Ilość gniazd wyjściowych | 8 szt |
| Złącze wejściowe | IEC C20 |
| Złącze wyjściowe | Kostka zaciskowa |
| Kształt fali przy pracy baterii | Czysta fala sinusoidalna |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | tak |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | tak |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | tak |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 4 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | nie |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 100tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | nie |
| Wysokość | 33.7 cm |
| Szerokość | 19.6 cm |
| Głębokość | 41.6 cm |
| Waga | 26 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.