Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR (1000VA/600W) (8xFR)

CyberPower BR1000ELCD-FR oferuje użytkownikom domowym i biurowym niezawodne zasilanie rezerwowe baterią oraz zabezpiecza komputery biurowe, sieciowe urządzenia łączności i inne urządzenia elektroniczne przed przepięciami, skokami napięcia, obniżeniem napięcia i innymi problemami z prądem. Dzięki technologii GreenPower UPS™ zwiększa wydajność operacyjną i minimalizuje zużycie energii, pozwalając użytkownikom cieszyć się znacznie mniejszymi kosztami energii w porównaniu z innymi systemami UPS. UPS wykorzystuje automatyczną regulację napięcia (AVR), aby utrzymać bezpieczny poziom napięcia w podłączonych urządzeniach. Funkcja ochrony linii danych chroni telefony, sieci i inne urządzenia łączności przed przepięciami/skokami napięcia i innymi problemami z zasilaniem. Użytkownicy mają dostęp do szczegółowych informacji na temat stanu zasilania/baterii po włączeniu wyświetlacza LCD.
Wymienne baterie: 1xRBP0006
Czas potrzymania:
50W - 70 min
100W - 35 min
200W - 15 min
300W - 8 min
400W - 5 min
500W - 4 min
600W - 0 min
Kluczowe korzyści
- Zastosowanie w domach/biurach
- Mniejsze koszty energii
- Symulowane sinusoidalne napięcie wyjściowe
- Konstrukcja chroniąca urządzenie
- Ochrona linii danych
Funkcje
- Topologia UPS Line-interactive
- Technologia Energy Saving
- Symulowane sinusoidalne napięcie wyjściowe
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Port ładowania USB
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Ochrona telefonu/faksu/modemu/DSL/sieci
- Wyświetlacz stanu LCD
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel®
- Forma typu brick
Zastosowanie
- Komputery osobiste i stacje robocze
- Komputery i laptopy
- Urządzenia sieciowe SOHO
- Telefon/Fax/Modem
- Sprzęt audio/wideo
- NAS i serwery
- Systemy kina domowego
- DVR/systemy nadzoru
- Systemy POS
- Komputer stacjonarny
- Domowe biuro
- Komputer stacjonarny w biurze
- Wsparcie Back Office
Elastyczny montaż
Ten zasilacz UPS zaprojektowany jest tak, aby maksymalnie zwiększyć przestrzeń roboczą dzięki wielu opcjom montowania, w tym w ustawieniu poziomym, w szafie i na ścianie – dzięki temu w pełni wykorzystujemy ograniczoną przestrzeń. Projekt otworu zapewnia różne możliwości montażu na ścianie, pozwalając na wykorzystanie powierzchni pionowej.
Organizer do kabli
Utrzymywanie kabli w odpowiednim stanie pomaga wydłużyć żywotność urządzenia elektronicznego. Organizer do kabli pozwala na rozłożenie kabli w sposób łatwiejszy i bardziej efektywny, niedopuszczając do ich poplątania i utrzymując przestrzeń roboczą w porządku.
Dane techniczne
| Moc (W) | 600 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 1000 VA |
| Ilość gniazd wyjściowych | 8 szt |
| Złącze wejściowe | FR |
| Złącze wyjściowe | FR |
| Kształt fali przy pracy baterii | Symulowana fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | nie |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | nie |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | nie |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | tak |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | tak |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 50tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | nie |
| Pojemność sumaryczna baterii | 12 V / 9 Ah |
| Certyfikat | Green Power |
| Wysokość | 11.8 cm |
| Szerokość | 16.6 cm |
| Głębokość | 28.8 cm |
| Waga | 6.5 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.