Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS BR700ELCD-FR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower BR700ELCD-FR oferuje użytkownikom domowym i biurowym niezawodne zasilanie rezerwowe baterią oraz zabezpiecza komputery biurowe, sieciowe urządzenia łączności i inne urządzenia elektroniczne przed przepięciami, skokami napięcia, obniżeniem napięcia i innymi problemami z prądem. Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii GreenPower UPS™ w celu poprawy wydajności operacyjnej UPSa i zminimalizowania zużycia energii. Użytkownicy mogą cieszyć się znacznymi oszczędnościami kosztów energii w porównaniu z konwencjonalnymi systemami UPS.
UPS wykorzystuje automatyczną regulację napięcia (AVR), aby utrzymać bezpieczny poziom napięcia w podłączonych urządzeniach. Funkcja ochrony linii danych chroni telefony, sieci i inne urządzenia łączności przed przepięciami/skokami napięcia i innymi problemami z zasilaniem. Użytkownicy mają dostęp do szczegółowych informacji na temat stanu zasilania/baterii po włączeniu wyświetlacza LCD.
FUNKCJE
- Topologia UPS Line-interactive
- Symulowane sinusoidalne napięcie wyjściowe
- Porty USB do ładowania
- Ochrona telefonu, faksu, modemu, DSL, sieci
- Instalacja na ścianie
- Technologia Energy Saving
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Wyświetlacz stanu LCD
CO JEST W PUDEŁKU
- BR700ELCD-FR UPS
- Przewód USB
- Przewód telefoniczny
- Przewodnik szybkiego uruchomienia
NAGRODY I CERTYFIKATY

GREENPOWER UPS™
Technologia GreenPower UPS ™ poprawia wydajność pracy i minimalizuje zużycie energii, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się znacznymi oszczędnościami energii w porównaniu do konwencjonalnych systemów UPS.
Wymiana baterii
Software
Dane techniczne
| Moc (W) | 420 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 700 VA |
| Ilość gniazd wyjściowych | 8 szt |
| Złącze wejściowe | FR |
| Złącze wyjściowe | FR |
| Kształt fali przy pracy baterii | Symulowana fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | nie |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | nie |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | nie |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | tak |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | tak |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 50tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | nie |
| Pojemność sumaryczna baterii | 12 V / 7 Ah |
| Certyfikat | Green Power |
| Wysokość | 11.8 cm |
| Szerokość | 16.6 cm |
| Głębokość | 28.8 cm |
| Waga | 5.3 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 3 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.