Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS BU650EG-FR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower BU650EG-FR zapewnia użytkownikom domowym i biurowym niezawodne podtrzymanie bateryjne oraz chroni komputery biurowe i inne urządzenia elektroniczne przed przepięciami, skokami napięcia, zanikami napięcia i innymi nieprawidłowościami w zasilaniu. Produkt wykorzystuje topologię line-interactive z funkcją automatycznej regulacji napięcia (AVR), aby zapewnić stabilizowane zasilanie AC.
Opatentowana konstrukcja GreenPower UPS™ Bypass pomaga UPS-owi osiągnąć bardzo niski pobór mocy, aby obniżyć koszty energii, jednocześnie obniżając temperaturę pracy UPS-a, co wydłuża żywotność baterii. Konfigurowalny alarm pozwala użytkownikom na włączenie lub wyłączenie alarmu dźwiękowego w trybie bateryjnym, aby uniknąć niepotrzebnych zakłóceń. Jego biurkowa konstrukcja pozwala użytkownikom na łatwe umieszczenie go na biurku lub w innych ciasnych miejscach.
Funkcje UPS'a
|
|
Zawartość opakowania
BU650EG-FR UPS
Instrukcja obsługi
Przewodnik szybkiego uruchomienia
Technologia Energy Saving
UPS wykorzystuje opatentowaną przez CyberPower technologię GreenPower UPS™, aby zwiększyć wydajność pracy UPSa. Technologia ta redukuje wytwarzanie ciepła, zużycie energii pozwalając znacznie zaoszczędzić na kosztach energii w porównaniu do konwencjonalnych modeli UPS.

Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
Zasilacz posiada wbudowaną funkcję Automatycznej regulacji napięcia (AVR) do regulowania niskiego i wysokiego napięcia gdy wejściowe zasilanie ma wahania. Zapewnia to spójne i niezawodne zasilanie dla podłączonych urządzeń.

Gniazdko z ochroną przeciwprzepięciową
Gniazda UPS zaprojektowane są tak, aby pochłaniać zakłócenia i przepięcia spowodowane przez burzę lub wyładowanie atmosferyczne, dzięki czemu zapewniają kompletną ochronę sprzętu i urządzeń.

Alarm z możliwością konfiguracji
Konfigurowalny alarm natychmiast powiadamia użytkowników o nieoczekiwanych problemach, umożliwiając użytkownikom rozwiązywanie problemów w najwcześniejszym możliwym terminie. Użytkownicy mogą również włączać lub wyłączać alarm dźwiękowy w trybie bateryjnym, aby uniknąć niepotrzebnych zakłóceń.

Kompatybilność z generatorem
Ciągłość zasilania podczas awarii prądu można osiągnąć dzięki generatorom, a wbudowana funkcja automatycznej regulacji napięcia (AVR) stabilizuje niestabilne poziomy napięcia prądu z generatora.

Dane techniczne
| Moc (W) | 360 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 650 VA |
| Ilość gniazd wejściowych | 1 szt |
| Ilość gniazd wyjściowych | 3 szt |
| Złącze wejściowe | Schuko |
| Złącze wyjściowe | FR |
| Kształt fali przy pracy baterii | Symulowana fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | nie |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | nie |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | nie |
| Port USB zgodny z HID | nie |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | nie |
| Wymiana baterii Hot-swap | nie |
| Certyfikat | Green Power |
| Wysokość | 9.15 cm |
| Szerokość | 15.8 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Waga | 3.8 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.