Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS CP1350EPFCLCD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower CP1350EPFCLCD „z czystą sinusoidą na wyjściu zabezpiecza średniej i wysokiej klasy systemy komputerowe, serwery i sprzęt sieciowy wykorzystujące zasilacze konwencjonalne i zasilacze z aktywną korekcją współczynnika mocy (PFC). Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii GreenPower UPS™ w celu poprawy wydajności operacyjnej i zminimalizowania zużycia energii, ten UPS zapewnia znaczne oszczędności kosztów energii w porównaniu z konwencjonalnymi systemami UPS.
Zasilacz UPS zapewnia automatyczną regulację napięcia (AVR), aby utrzymać stabilne napięcie podłączonego sprzętu. Produkt posiada ochronę linii danych z szybką transmisją, aby chronić sprzęt komunikacyjny przed przepięciami/skokami, a także zapewnia prędkość transmisji danych 1 Gb/s. Dzięki odchylanemu, kolorowemu panelowi LCD użytkownicy mogą z łatwością monitorować najważniejsze informacje o zasilaniu i akumulatorze. Oprogramowanie do zarządzania energią PowerPanel umożliwia użytkownikowi monitorowanie i konfigurację w czasie rzeczywistym.
Funkcje UPS'a
|
|
Zawartość opakowania
CP1350EPFCLCD UPS
Przewód USB
Technologia Energy Saving
UPS wykorzystuje opatentowaną przez CyberPower technologię GreenPower UPS™, aby zwiększyć wydajność pracy UPSa. Technologia ta redukuje wytwarzanie ciepła, zużycie energii pozwalając znacznie zaoszczędzić na kosztach energii w porównaniu do konwencjonalnych modeli UPS.

Kompatybilny z aktywnym PFC
Sprzęt z aktywną korekcją współczynnika mocy (PFC) zaprojektowano dla urządzeń wymagających czysto sinusoidalnego źródła zasilania. UPS zapewnia zasilanie z czystą sinusoidą aby spełnić wymagania sprzętu. Zwiększa to wydajność systemu oraz obniża koszty energii elektrycznej.

Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
Zasilacz posiada wbudowaną funkcję Automatycznej regulacji napięcia (AVR) do regulowania niskiego i wysokiego napięcia gdy wejściowe zasilanie ma wahania. Zapewnia to spójne i niezawodne zasilanie dla podłączonych urządzeń.

Kolorowy wyświetlacz LCD
Kolorowy wyświetlacz LCD został zaprojektowany z intuicyjnym i graficznym interfejsem użytkownika, umożliwiając użytkownikom proste i przyjazne monitorowanie systemu zasilania oraz konfigurowanie ustawień.

Odchylany panel LCD
Panel LCD można odchylać do góry, aby ułatwić użytkownikowi monitorowanie UPSa nawet gdy zamontowany jest w dolnej przestrzeni szafy.

Gniazdko z ochroną przeciwprzepięciową
Gniazda UPS zaprojektowane są tak, aby pochłaniać zakłócenia i przepięcia spowodowane przez burzę lub wyładowanie atmosferyczne, dzięki czemu zapewniają kompletną ochronę sprzętu i urządzeń.

Ochrona linii danych z szybką transmisją
Zasilacz UPS zapewnia ochronę linii danych w celu absorpcji przepięć i skoków. Zapewnia jednocześnie szybkość transmisji danych Ethernet do 1Gbps w celu wydajnego przesyłania danych.

Oprogramowanie PowerPanel Business
Oprogramowanie PowerPanel Management umożliwia zarządzanie energią i bezpieczne zamykanie systemu. To oprogramowanie uzyskało status VMware Ready™ i jest kompatybilne z VMware ESXi. Obsługuje również Citrix XenServer i Microsoft Hyper-V.

Rekomendowane Oprogramowanie | Tylko dla wybranych modeli
Rozwiązanie chmurowe PowerPanel
Rozwiązanie oferuje wygodne zarządzanie w chmurze, które umożliwia użytkownikom dostęp i monitorowanie systemów UPS za pośrednictwem bezpiecznego portalu internetowego lub aplikacji mobilnej w dowolnym czasie i miejscu.

Dostępny bezpłatny okres próbny
Dane techniczne
| Moc (W) | 810 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 1350 VA |
| Ilość gniazd wejściowych | 1 szt |
| Ilość gniazd wyjściowych | 6 szt |
| Złącze wejściowe | IEC C14 |
| Złącze wyjściowe | Schuko |
| Kształt fali przy pracy baterii | Czysta fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | nie |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | tak |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | tak |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | tak |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 50tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | nie |
| Certyfikat | Green Power |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 35.5 cm |
| Waga | 10 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.