Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS CP900EPFCLCD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower CP900EPFCLCD z czystym sinusoidalnym napięciem wyjściowym zabezpiecza średniej i wysokiej klasy systemy komputerowe, serwery i urządzanie sieciowe, które wykorzystują zasoby energetyczne konwencjonalne oraz z aktywną korekcją współczynnika mocy (PFC). Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii GreenPower UPS™ w celu poprawy wydajności operacyjnej UPSa i zminimalizowania zużycia energii. Użytkownicy mogą cieszyć się znacznymi oszczędnościami kosztów energii w porównaniu z konwencjonalnymi systemami UPS.
UPS wykorzystuje automatyczną regulację napięcia (AVR), aby utrzymać bezpieczne poziomy napięcia w podłączonych urządzeniach. Funkcja ochrony linii danych zabezpiecza telefony, sieci i urządzenia łączności przed przepięciami/skokami napięcia i innymi problemami z zasilaniem. Użytkownicy mają dostęp do informacji na temat stanu zasilania/baterii i konfiguracji zaawansowanych ustawień, w tym alertów o potencjalnych problemach z energią i samodzielnego testowania, za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.
FUNKCJE
- Topologia UPS Line-interactive
- Kompatybilny z aktywnym PFC
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Wskaźnik stanu LED
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Forma typu tower
- Technologia Energy Saving
- Czyste wyjściowe napięcie sinusoidalne
- Wyświetlacz stanu LCD
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
- Ochrona telefonu, faksu, modemu, DSL, sieci
CO JEST W PUDEŁKU
- CP900EPFCLCD UPS
- Przewód zasilający
- Przewód USB
- Instrukcja obsługi
NAGRODY I CERTYFIKATY

GREENPOWER UPS™
Technologia GreenPower UPS ™ poprawia wydajność pracy i minimalizuje zużycie energii, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się znacznymi oszczędnościami energii w porównaniu do konwencjonalnych systemów UPS.
Wymiana baterii
Software
Dane techniczne
| Moc (W) | 540 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 900 VA |
| Ilość gniazd wyjściowych | 6 szt |
| Złącze wejściowe | IEC C14 |
| Złącze wyjściowe | Schuko |
| Kształt fali przy pracy baterii | Czysta fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | nie |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | nie |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | tak |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 50tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | nie |
| Pojemność sumaryczna baterii | 12 V / 9 Ah |
| Certyfikat | Green Power |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 27.5 cm |
| Waga | 7.1 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.