Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS OL6KERTHD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower OL6KERTHD gwarantuje ochronę zasilania dla sprzętu IT, serwerów, stacji roboczych, NAS / urządzeń pamięci masowej, urządzeń telekomunikacyjnych, urządzeń sieciowych, systemów bezpieczeństwa / awaryjnych oraz systemów nadzoru. UPS wykorzystuje topologię podwójnej konwersji, aby zapewnić wysoką jakość mocy wyjściowej w kompaktowej konstrukcji. Zasilacz UPS jest kompatybilny z generatorem oraz wyposażony jest w akumulatory wymienialne podczas pracy bez konieczności przerywania zasilania. Posiada dodatkowy tryb ECO w celu oszczędzania energii i obniżenia kosztów energii.
UPS może stosować rozszerzone moduły akumulatorowe (EBM) w celu przedłużenia czasu pracy i stosuje opatentowaną technologię zarządzania akumulatorami, aby zrównoważyć napięcie ciągu akumulatorów w celu uzyskania optymalnej ich żywotności. Model ten posiada kolorowy panel LCD z możliwością odchylania, który pozwala użytkownikom na błyskawiczne monitorowanie kluczowych informacji o zasilaniu oraz baterii. Oprogramowanie PowerPanel® Power Management pozwala użytkownikowi na monitorowanie i zdalne zarządzanie UPS w czasie rzeczywistym.
TOPOLOGIA UPS (PODWÓJNEJ KONWERSJI) ONLINE
TRYB ECO
HIGH DENSITY DESIGN
COLOR LCD PANEL
FUNKCJE
- Topologia UPS (podwójnej konwersji) online
- Tryb ECO
- High Density Design
- Color LCD Panel
- Wysoki współczynnik mocy wyjściowej
- Technologia szybkiego ładowania
- Tiltable LCD Panel
- Automatic LCD screen orientation
- Rotatable LCD panel
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Kluczowe/niekluczowe obciążenia
- Kompatybilność z generatorem
- Technologia zarządzania baterią
- Baterie wymienialne w trakcie pracy (Hot-swap)
- Rozszerzony moduł akumulatorowy (EBM)
- Inteligentne zarządzanie baterią (SBM)
- Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
- Zdalne zarządzanie SNMP / HTTP (opcjonalnie)
TYPOWE ZASTOSOWANIE
- Biuro SOHO
- Biuro
- Wsparcie back office
- SERWEROWNIA
- Centrum danych
- Supermarket
- Fabryka
- Lotnisko
- Dworzec kolejowy
- Systemy bezpieczeństwa
- Systemy nadzoru
- Urządzenia telekomunikacyjne
- Urządzenia sieciowe
- NAS / urządzenia pamięci masowej
- Urządzenia satelitarne
- Komputery
- Stacje robocze
Dane techniczne
| Moc (W) | 6000 W |
| Topologia UPS | On-Line |
| Moc (VA) | 6000 VA |
| Ilość gniazd wyjściowych | 6 szt |
| Złącze wejściowe | Kostka zaciskowa |
| Złącze wyjściowe | Kostka zaciskowa |
| Kształt fali przy pracy baterii | Czysta fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | nie |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | tak |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | tak |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | tak |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 4 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | tak |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 100tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | tak |
| Pojemność sumaryczna baterii | 12 V / 84 Ah |
| Wysokość | 8.65 cm |
| Szerokość | 43.3 cm |
| Głębokość | 72 cm |
| Waga | 42 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.