Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS OLS10KERT5UM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower OLS10KERT5UM to wysokowydajny zasilacz UPS z topologią podwójnej konwersji online, który zapewnia płynne zasilanie Pure Sine Wave dla urządzeń o znaczeniu krytycznym, takich jak NAS, serwery, rejestratory / systemy nadzoru, transport, infrastruktura i systemy awaryjne. Zwykle jest zintegrowany z zapleczem biurowym, serwerownią i środowiskiem centrum danych.
Dzięki wysokiemu współczynnikowi mocy wyjściowej, UPS na mniejszej powierzchni może zapewnić więcej użytecznej mocy i zaoszczędzić miejsce w szafie. Produkt umożliwia równoległe podłączenie wielu zasilaczy UPS, zapewniając wyższą wydajność i redundancję zasilania. Wstępnie zainstalowany moduł obejścia konserwacyjnego PDU (MBP) zapewnia szybką i bezpieczną konserwację bez przerywania zasilania. Co więcej, odchylany kolorowy wyświetlacz LCD jest wyposażony w intuicyjny i graficzny interfejs, umożliwiający użytkownikom łatwe monitorowanie i konfigurowanie ustawień. Ponadto, prąd ładowania akumulatora można regulować za pomocą wyświetlacza LCD, aby skrócić czas ładowania. Urządzenie zostało również wyposażone w przekaźnikowy port styków bezpotencjałowych do obsługi powiadomień o określonych zdarzeniach UPS, co ułatwia zarządzanie.
Funkcje:
- Topologia UPS (podwójnej konwersji) online
- Wysoki współczynnik mocy wyjściowej
- Ochrona przed przeciążeniem
- Serwisowy przełącznik obejściowy.
- Automatyczne wykrywanie dodatkowych modułów bateryjnych
- Odchylany panel LCD
- Relay-type Dry Contact
- Możliwość zdalnego zarządzania SNMP/HTTP
- Tryb ECO
- Czyste wyjściowe napięcie sinusoidalne
- Zerowy czas przełączania
- Rozszerzony moduł akumulatorowy (EBM)
- Kolorowy panel LCD
- Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
- Dostosowanie do systemu montażu rack/tower
Zawartość opakowania:
- OLS10KERT5UM UPS
- Szyny rack
- Uchwyty rack
- Zestaw szyn
- Zestaw śrub
- Przewód zasilający
- Przewód USB
- Przewód telefoniczny
- Instrukcja obsługi
Topologia podwójnej konwersji online
UPS przyjmuje topologię podwójnej konwersji online, aby zapewnić najlepszą jakość zasilania niezależnie od warunków zasilania. Ta topologia charakteryzuje się również zerowym czasem transferu, co zapewnia optymalne działanie systemu.

Tryb ECO Online
Gdy jakość zasilania jest dobra, UPS przełącza się w tryb ECO, aby zwiększyć wydajność systemu. Gdy jakość jest niestabilna, UPS przełącza się w tryb liniowy aby zagwarantować najlepszą jakość zasilania.

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD
Na wyświetlaczu LCD wyświetlane są jasne informacje o systemie, takie jak stan zasilania, stan baterii, stan obciążenia i inne. Posiada również przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs, umożliwiający użytkownikom łatwe zarządzanie i monitorowanie całego systemu.

Równoległe rozszerzenie UPS
Możliwość równoległego rozszerzenia systemu UPS pozwala użytkownikom na dostosowanie swoich systemów do własnych potrzeb poprzez podłączenie wielu jednostek UPS, tym samym uzyskując jeszcze lepszą wydajność i redundancję zasilania N+X, aby chronić systemy przed awariami zasilania.

Serwisowy przełącznik obejściowy
Dzięki temu produktowi operatorzy mogą płynnie przełączać zasilanie na źródło sieciowe w trybie obejścia, wykonując szybką i bezpieczną konserwację bez konieczności wyłączania systemu zasilania i podłączonego sprzętu.

Kompatybilność z generatorem
Ciągłość zasilania podczas awarii prądu można osiągnąć dzięki generatorom, a wbudowana funkcja automatycznej regulacji napięcia (AVR) stabilizuje niestabilne poziomy napięcia prądu z generatora.

Zewnętrzne moduły bateryjne
Port EPO jest stykiem beznapięciowym (Dry contact), który można podłączyć do zewnętrznego przełącznika, umożliwiając użytkownikom natychmiastowe wyłączenie systemów UPS w celu zapewnienia bezpieczeństwa w sytuacji krytycznej czy podczas katastrofy.

Wyłącznik awaryjny
Port EPO jest stykiem beznapięciowym (Dry contact), który można podłączyć do zewnętrznego przełącznika, umożliwiając użytkownikom natychmiastowe wyłączenie systemów UPS w celu zapewnienia bezpieczeństwa w sytuacji krytycznej czy podczas katastrofy.

Funkcja zdalnego zarządzania
Zdalne zarządzanie umożliwia monitorowanie i sterowanie urządzeniami za pomocą karty zdalnego zarządzania. Użytkownicy mogą również wykonywać zadania związane z zarządzaniem, takie jak zaplanowane wyłączenia i ponowne uruchomienie oraz wiele innych.

Oprogramowanie PowerPanel Business
Oprogramowanie PowerPanel Management umożliwia zarządzanie energią i bezpieczne zamykanie systemu. To oprogramowanie uzyskało status VMware Ready™ i jest kompatybilne z VMware ESXi. Obsługuje również Citrix XenServer i Microsoft Hyper-V.

Rozwiązanie chmurowe PowerPanel
Rozwiązanie oferuje wygodne zarządzanie w chmurze, które umożliwia użytkownikom dostęp i monitorowanie systemów UPS za pośrednictwem bezpiecznego portalu internetowego lub aplikacji mobilnej w dowolnym czasie i miejscu.

Dane techniczne
| Moc (W) | 10000 W |
| Topologia UPS | On-Line |
| Moc (VA) | 10000 VA |
| Ilość gniazd wejściowych | 1 szt |
| Ilość gniazd wyjściowych | 8 szt |
| Złącze wejściowe | Kostka zaciskowa |
| Złącze wyjściowe | IEC C19 |
| Kształt fali przy pracy baterii | Czysta fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | nie |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | tak |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | tak |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | tak |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 4 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | tak |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 100tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | nie |
| Wysokość | 21.35 cm |
| Szerokość | 43.3 cm |
| Głębokość | 66.1 cm |
| Waga | 79.6 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.