Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS OLS6000ERTXL3U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower OLS6000ERTXL3U to wysoce wydajny UPS wykorzystujący topologię podwójnej konwersji online, która zapewnia niezakłócone czyste napięcie sinusoidalne kluczowym urządzeniom, takim jak urządzenia NAS i serwery, systemy nadzoru/DVR, rozwiązania dla transportu i infrastruktury oraz systemy awaryjne. Jest on zwykle umieszczony na zapleczu, w serwerowni lub centrum danych.
TOPOLOGIA UPS (PODWÓJNEJ KONWERSJI) ONLINE
TRYB ECO
INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE BATERIĄ (SBM)
WYŚWIETLACZ STANU LCD
FUNKCJE
- Topologia UPS (podwójnej konwersji) online
- Tryb ECO
- Równoległe rozszerzenie UPS
- Kompatybilność z generatorem
- Ochrona przed przeciążeniem
- Zerowy czas przełączania
- Inteligentne zarządzanie baterią (SBM)
- Rozszerzony moduł akumulatorowy (EBM)
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Filtrowanie EMI i RFI
- Wyświetlacz stanu LCD
- Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel®
- Zdalne zarządzanie SNMP / HTTP (opcjonalnie)
- Dostosowanie do systemu montażu rack/tower
TYPOWE ZASTOSOWANIE
- Biuro SOHO
- Biuro
- Wsparcie back office
- SERWEROWNIA
- Centrum danych
- Supermarket
- Fabryka
- Lotnisko
- Dworzec kolejowy
- Systemy bezpieczeństwa
- Systemy nadzoru
- Urządzenia telekomunikacyjne
- Urządzenia sieciowe
- NAS / urządzenia pamięci masowej
- Urządzenia satelitarne
- Komputery
- Stacje robocze
Dane techniczne
| Moc (W) | 5400 W |
| Topologia UPS | On-Line |
| Moc (VA) | 6000 VA |
| Ilość gniazd wyjściowych | 1 szt |
| Złącze wejściowe | Kostka zaciskowa |
| Złącze wyjściowe | Kostka zaciskowa |
| Kształt fali przy pracy baterii | Czysta fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | nie |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | tak |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | tak |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | tak |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Port ładujący USB | nie |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 100tys EUR |
| Pojemność sumaryczna baterii | Brak |
| Wysokość | 13.05 cm |
| Szerokość | 43.8 cm |
| Głębokość | 68 cm |
| Waga | 17.5 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.