Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS OR1500ERM1U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ARGUMENTY:
1. Zobacz silne strony CyberPower [pobierz prezentację]
2. Zapoznaj się z katalogiem produktów [pobierz]
3. Zobacz porównanie z produktami APC [pobierz]
4. Pobierz polskie instrukcje obsługi [pobierz]
5. Obejrzyj szkolenie z CyberPower [zobacz]
Office Rack Mount Series UPS jest najwyższej klasy UPS przeznaczonym do współpracy z serwerami, sprzętem sieciowym, stacjami roboczymi i innych aplikacjami o krytycznym znaczeniu. Automatyczny regulator napięcia (AVR) stabilizuje prąd wejściowy, aby zapobiec spadkami mocy, odpowiedni przebieg sinusoidy zapewnienie zgodności z wszelkiego typu urządzeniami. Oprogramowanie PowerPanel® Business Edition Management wraz z opcjonalną kartą SNMP / HTTP umożliwia zdalnie monitorowanie UPS za pośrednictwem sieci. Office Rack Mount Series UPS zapewnia pozbawioną zakłóceń stałą energię. Technologia Green Power umożliwi zaoszczędzenie 75% energii elektrycznej.
Cechy i korzyści:
- Obudowa rackowa 1U
- System oszczędzania energii
- Kilka wyjść dla wielu serwerów
- Wiele interfejsów komunikacyjnych
- Automatyczny regulator napięcia (AVR)
- Programowalne zabezpieczenie przeciw spadkom i skokom napięć
- Filtr przeciwzakłóceniowy RFI/EMI
- Oprogramowanie Power Management
- SNMP / HTTP Adapter (opcjonalnie)
- Możliwość planowanego wyłączenia,
- Automatyczne ponowne uruchomienie / ładowanie akumulatorów
- Akumulatory wymienne przez użytkownika
- Technologia Green Power
- Oszczędność nawet do 75% elektryczności
- System zarządzania kablami
Specyfikacja:
- Moc pozorna: 1 500VA
- Moc rzeczywista: 900W
- Pobór energii: 5.3W
- Wejście:
- Napięcie wejściowe (zakres) : 160Vac - 265Vac
- Napięcie wejściowe: 230Vac
- Zakres częstotliwości: 47Hz ~ 63Hz (Automatyczne Wykrywanie)
- Wyjście:
- Napięcie wyjściowe: 230Vac +/- 10
- Kształt przebiegu sinus: quasi sinusoida
- Zakres częstotliwości: 50Hz / 60Hz +/- 1%
- Maks. czas przełączenia na baterię: 4ms
- Zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe: Tak
- Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR): Tak (tylko w trybie boost)
- Cechy fizyczne produktu:
- Liczba, typ gniazd wyj. z podtrzymaniem zasilania: IEC320 C 13x6 (Backup x4)
- Wymiary: 485 x 433 x 44mm
- Waga: 19.4kg
- Akumulator:
- Napięcie: 6V
- Pojemność: 9Ah
- Ilość: 4
- Czas do całkowitego naładowania: 8h
- Sygnalizacja Pracy
- Diody LED: Zasilanie, Stopień naładowania
- Alarmy dźwiękowe: Praca na baterii, Niski stan baterii, Przeciążenie
- Oprogramowanie do zarządzania: PowerPanel® Business Edition (kompatybilne z Microsoft Hyper -V Server)
- Zarządzanie:
- Diagnostyka: Ręczna
- Auto-Ładowanie: Tak
- Auto-Restart: Tak
- USB: Tak
- Czujnik zamknięcia obwodu
- Zarządzanie SNMP / HTTP (opcjonalnie)
- Gwarancja NBD (door-to-door): 24 miesiące [warunki]
Porównanie czasu podtrzymywania [pobierz]
Uwaga:
Ten UPS może nie współpracować z komputerami wyposażonymi w zasilacz z aktywnym układem PFC.
Aby zapewnić prawidłową współpracę z zasilaczem Active PFC zaleca się zastosowanie jednostki umożliwiającej obsługę pełnej fali sinusoidalnej, np. UPS z serii PR lub CP
Dane techniczne
| Moc (W) | 900 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 1500 VA |
| Ilość gniazd wyjściowych | 6 szt |
| Złącze wejściowe | IEC C14 |
| Złącze wyjściowe | IEC C13 |
| Kształt fali przy pracy baterii | Symulowana fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | nie |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | nie |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | tak |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | tak |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 100tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | tak |
| Pojemność sumaryczna baterii | 6 V / 36 Ah |
| Certyfikat | Green Power |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Szerokość | 43.3 cm |
| Głębokość | 38.9 cm |
| Waga | 14.9 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.