Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS PR1000ELCD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower UPS PR1000ELCD (1000VA/900W)
| TECHNOLOGIA ENERGY SAVING | CZYSTE WYJŚCIOWE NAPIĘCIE SINUSOIDALNE | ||
| | AUTOMATYCZNA REGULACJA NAPIĘCIA (AVR) | | ZESTAWY BATERII Z FUNKCJĄ „HOT-SWAP” |
CyberPower PR1000ELCD z niezakłóconym napięciem sinusoidalnym stanowi najlepszą ochronę urządzeń systemów biurowych, w tym komputerów stacjonarnych, stacji roboczych, urządzeń sieciowych i peryferyjnych. Jest on zwykle umieszczony na zapleczu, w serwerowni lub centrum danych. UPS może być zarządzany lokalnie za pomocą USB lub portów szeregowych lub zdalnie – za pomocą karty SNMP (opcjonalna karta zdalnego zarządzania), co daje administratorom i użytkownikom niezrównany elastyczny dostęp do każdego zasilacza UPS za pośrednictwem sieci w celu monitorowania w czasie rzeczywistym, przeprowadzenia konfiguracji i zaplanowania zamknięcia systemu za pomocą oprogramowania do zarządzania PowerPanel. Produkt otrzymał również certyfikat potwierdzający interoperacyjność i kompatybilność ze środowiskami sieciowymi Cisco Compatible™, co pozwala osiągać najlepsze możliwe wyniki zużycia energii.
FUNKCJE
- Technologia Energy Saving
- Kompatybilny z aktywnym PFC
- Czyste wyjściowe napięcie sinusoidalne
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Ochrona przed przeciążeniem
- Kluczowe/niekluczowe obciążenia
- Zestawy baterii z funkcją „hot-swap”
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Filtrowanie EMI i RFI
- Wyświetlacz stanu LCD
- Odłączany panel LCD
- Port łączności USB
- Szeregowy port łączności
- Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel®
- Możliwość zdalnego zarządzania SNMP/HTTP
- Forma typu tower
Odłączany panel sterowania LCD
Panel sterowania LCD może być odłączony od zasilacza UPS w celu lokalnego monitorowania UPS. Kabel o długości 1,2 m. podłączony do panelu sterowania LCD pozwala na przenoszenie panelu, co zapewnia dogodny monitoring i użytkowanie systemu. Otwór z tyłu panelu sterowania LCD umożliwia również zamontowanie na ścianie.
Wysoki współczynnik mocy wyjściowej (0,9)
W związku z tym, że ładunki elektryczne zwykle wymagają więcej mocy niż faktycznie zużywają, współczynnik mocy (PF) jest standardową metodą pomiaru efektywności zużywanej mocy elektrycznej. UPS, który oferuje wyższy współczynnik mocy w ramach tej samej wymaganej ilości mocy, zapewnia, że system UPS wykorzystuje efektywnie więcej mocy.
ENERGY STAR®
UPS z certyfikatem ENERGY STAR może zmniejszyć straty energii o 30-55%. Zredukuj zużycie energii, oszczędzaj pieniądze i chroń środowisko z produktami ENERGY STAR firmy CyberPower.
Cisco Compatible™
Produkt wykazał interoperacyjność z technologiami Cisco, więc jest uznawany za „Kompatybilny z Cisco”.
GreenPower UPS™
Technologia GreenPower UPS™ zwiększa wydajność operacyjną i minimalizuje zużycie energii, dzięki czemu użytkownicy cieszą się znacznie większą oszczędnością energii w porównaniu z innymi systemami UPS.
Dane techniczne
| Moc (W) | 900 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 1000 VA |
| Ilość gniazd wyjściowych | 8 szt |
| Złącze wejściowe | IEC C14 |
| Złącze wyjściowe | IEC C13 |
| Kształt fali przy pracy baterii | Czysta fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | tak |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | tak |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | tak |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 100tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | tak |
| Pojemność sumaryczna baterii | 12 V / 24 Ah |
| Certyfikat | Energy Star |
| Wysokość | 22.1 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Głębokość | 43.2 cm |
| Waga | 18.9 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.