Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS PR1500ERTXL2U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower PR1500ERTXL2U z niezakłóconym czystym napięciem sinusoidalnym stanowi najlepszą ochronę urządzeń systemów biurowych, w tym komputerów stacjonarnych, stacji roboczych, urządzeń sieciowych i peryferyjnych. Jest on zwykle umieszczony na zapleczu, w serwerowni lub centrum danych. Dzięki dostosowaniu do systemów montażu rack/tower oferuje elastyczność instalacji i użytkowania praktycznie w każdych warunkach. Wiele systemów UPS można podłączyć do jednego głównego wyłącznika awaryjnego (EPO). W przypadku awarii systemy UPS mogą zostać wyłączone natychmiastowo za pomocą przycisku EPO. Jeśli chodzi o eksploatację baterii, to UPS pozwala na wymianę bez odłączania (funkcja „hot-swap”), co umożliwia użytkownikom przeprowadzanie standardowych napraw eksploatacyjnych baterii bez znaczących zakłóceń pracy.
Kluczowe korzyści
- Niezawodna jakość zasilania
- Mniejsze koszty energii
- Konstrukcja chroniąca urządzenie
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Wyświetlacz LCD prezentujący informacje w czasie rzeczywistym
TYPOWE ZASTOSOWANIE
- Komputery osobiste i stacje robocze
- Komputery i laptopy
- Drukarki i urządzenia biurowe
- Urządzenia sieciowe SOHO
- Telefon/Fax/Modem
- Sprzęt telekomunikacyjny i sieciowy
- Sprzęt audio/wideo
- Sprzęt przemysłowy
- Kluczowe urządzenia
- Generator/Silnik/Pompa
- Wsparcie Back Office
- Serwerownia
- Centrum danych
FUNKCJE
- Topologia UPS Line-interactive
- Technologia Energy Saving
- Kompatybilny z aktywnym PFC
- Czyste wyjściowe napięcie sinusoidalne
- Night Mode Design
- Tool-less Battery Replacement
- Battery Management Technology
- High Output Power Factor
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Ochrona przed przeciążeniem
- Kluczowe/niekluczowe obciążenia
- Hot-swappable Batteries
- Extended Battery Module (EBM)
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Filtrowanie EMI i RFI
- Wyświetlacz stanu LCD
- Port łączności USB
- Szeregowy port łączności
- Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel®
- SNMP/HTTP Remote Management Capability (Optional)
- Dostosowanie do systemu montażu rack/tower
Dane techniczne
| Moc (W) | 1500 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 1500 VA |
| Ilość gniazd wyjściowych | 10 szt |
| Złącze wejściowe | IEC C14 |
| Złącze wyjściowe | IEC C13 |
| Kształt fali przy pracy baterii | Czysta fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | tak |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | tak |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | tak |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 3 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | tak |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 100tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | tak |
| Pojemność sumaryczna baterii | 12 V / 36 Ah |
| Certyfikat | Energy Star |
| Wysokość | 8.65 cm |
| Szerokość | 43.3 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Waga | 32 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.