Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS UT2200EG-FR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower UT2200EG-FR gwarantuje ochronę zasilania urządzeń IT, takich jak komputery, urządzenia NAS i urządzenia pamięci masowej. Produkt wykonany w topologii Line-Interactive z funkcją automatycznej regulacji napięcia (AVR) w celu zapewnienia stabilnej mocy wyjściowej AC. Opatentowana technologia oszczędzania energii GreenPower UPS ™ osiąga bardzo niski poziom zużycia prądu w celu zmniejszenia kosztów energii i pozwala na niższą temperaturę pracy, która wydłuża żywotność baterii.
Wskaźnik LED pokazuje stan urządzenia, status akumulatorów oraz stan awaryjny zasilacza UPS. Jest także kompatybilny z generatorami w celu przedłużenia ciągłości zasilania. Inne funkcje obejmują m.in. ochronę przed przeciążeniem, filtr EMI i konfigurowalny alarm w celu ochrony urządzenia. Konstrukcja wieżowa(Tower) umożliwia użytkownikom umieszczanie jej na biurkach a także w ciasnych przestrzeniach.
TECHNOLOGIA ENERGY SAVING
AUTOMATYCZNA REGULACJA NAPIĘCIA (AVR)
KOMPATYBILNOŚĆ Z GENERATOREM
WSKAŹNIK STANU LED
FUNKCJE
- Technologia Energy Saving
- Kompatybilność z generatorem
- Porty USB do ładowania
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Szybka transmisja danych w sieci Ethernet
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
- Filtrowanie EMI i RFI
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Wskaźnik stanu LED
- Ochrona przed przeciążeniem
- Ochrona telefonu, faksu, modemu, DSL, sieci
- Port łączności USB
- Alarm z możliwością konfiguracji
CO JEST W PUDEŁKU
- UT2200EG-FR UPS
- Instrukcja obsługi
- Przewodnik szybkiego uruchomienia
* Zawartość produktu może się różnić w zależności od regionu. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z instrukcją obsługi/przewodnik szybkiego uruchomienia
Dane techniczne
| Moc (W) | 1320 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 2200 VA |
| Ilość gniazd wejściowych | 1 szt |
| Ilość gniazd wyjściowych | 4 szt |
| Złącze wejściowe | UniSchuko |
| Złącze wyjściowe | FR |
| Kształt fali przy pracy baterii | Symulowana fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | nie |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | nie |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | nie |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | tak |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | nie |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 50tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | nie |
| Certyfikat | Green Power |
| Wysokość | 17.8 cm |
| Szerokość | 14.8 cm |
| Głębokość | 29.8 cm |
| Waga | 10.8 kg |
| wariant_Cyber_Power_(VA) | CyberPower UPS UTxxxEG-FR |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.