Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS UT650EG-FR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower UT650EG-FR gwarantuje ochronę zasilania urządzeń IT, takich jak komputery, urządzenia NAS i urządzenia pamięci masowej. Produkt wykonany w topologii Line-Interactive z funkcją automatycznej regulacji napięcia (AVR) w celu zapewnienia stabilnej mocy wyjściowej AC. Opatentowana konstrukcja obejścia GreenPower UPS™ pomaga urządzeniu UPS osiągnąć bardzo niskie zużycie energii, co pozwala obniżyć koszty energii i jednocześnie obniżyć temperaturę pracy UPSa, dzięki czemu wydłużylismy żywotność baterii.
Wskaźnik LED pokazuje stan urządzenia, status akumulatorów oraz stan awaryjny zasilacza UPS. Jest także kompatybilny z generatorami w celu przedłużenia ciągłości zasilania. Inne funkcje obejmują m.in. ochronę przed przeciążeniem, filtr EMI i konfigurowalny alarm w celu ochrony urządzenia. Konstrukcja wieżowa(Tower) umożliwia użytkownikom umieszczanie jej na biurkach a także w ciasnych przestrzeniach.
FUNKCJE
- Topologia UPS Line-interactive
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Wskaźnik stanu LED
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Szybka transmisja danych w sieci Ethernet
- Filtrowanie EMI i RFI
- Technologia Energy Saving
- Kompatybilność z generatorem
- Ochrona przed przeciążeniem
- Ochrona telefonu, faksu, modemu, DSL, sieci
- Alarm z możliwością konfiguracji
NAGRODY I CERTYFIKATY

GREENPOWER UPS™
Technologia GreenPower UPS ™ poprawia wydajność pracy i minimalizuje zużycie energii, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się znacznymi oszczędnościami energii w porównaniu do konwencjonalnych systemów UPS.
Prezentacja produktu
Dane techniczne
| Moc (W) | 360 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 650 VA |
| Ilość gniazd wyjściowych | 3 szt |
| Złącze wejściowe | FR |
| Złącze wyjściowe | FR |
| Kształt fali przy pracy baterii | Symulowana fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | nie |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | nie |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | nie |
| Port USB zgodny z HID | nie |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | nie |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | Nie |
| Wymiana baterii Hot-swap | nie |
| Pojemność sumaryczna baterii | 12 V / 5 Ah |
| Certyfikat | Green Power |
| Wysokość | 17.4 cm |
| Szerokość | 8.4 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Waga | 3.8 kg |
| wariant_Cyber_Power_(VA) | CyberPower UPS UTxxxEG-FR |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.