Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS VP700ELCD-FR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CyberPower VP700ELCD-FR oferuje użytkownikom domowym i biurowym niezawodne podtrzymanie bateryjne oraz chroni komputery biurowe oraz inne urządzenia elektroniczne przed przepięciami, skokami napięcia, zanikami zasilania i innymi incydentami związanymi z zasilaniem. Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii GreenPower UPS™ w celu poprawy wydajności operacyjnej UPSa i zminimalizowania zużycia energii. Użytkownicy mogą cieszyć się znacznymi oszczędnościami kosztów energii w porównaniu z konwencjonalnymi systemami UPS. UPS zapewnia automatyczną regulację napięcia (AVR) w celu utrzymania bezpiecznego napięcia dla podłączonego sprzętu.
UPS posiada wielofunkcyjny ekran LCD wyświetlający parametry zasilania oraz stanu baterii. Produkt posiada zabezpieczenie portu sieciowego o wysokiej przepustowości aby zabezpieczyć podłączone telefony, urządzenia sieciowe oraz komunikacyjne przed przepięciami / skokami, a także zapewnia przepustowość 1 Gb/s do przesyłania danych. UPS jest także kompatybilny z oprogramowaniem PowerPanel do zarządzania zasilaniem w celu monitorowania i konfiguracji w czasie rzeczywistym.
FUNKCJE
- Topologia UPS Line-interactive
- Symulowane sinusoidalne napięcie wyjściowe
- Wyświetlacz stanu LCD
- Port łączności USB
- Szeregowy port łączności
- Technologia Energy Saving
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Szybka transmisja danych w sieci Ethernet
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
CO JEST W PUDEŁKU
- VP700ELCD-FR UPS
- Przewód USB
- Instrukcja obsługi
- Karta rejestracji produktu
NAGRODY I CERTYFIKATY

GREENPOWER UPS™
Technologia GreenPower UPS ™ poprawia wydajność pracy i minimalizuje zużycie energii, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się znacznymi oszczędnościami energii w porównaniu do konwencjonalnych systemów UPS.
Prezentacja produktu
Software
Dane techniczne
| Moc (W) | 390 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 700 VA |
| Ilość gniazd wyjściowych | 4 szt |
| Złącze wejściowe | IEC C14 |
| Złącze wyjściowe | FR |
| Kształt fali przy pracy baterii | Symulowana fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | nie |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | nie |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | nie |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | nie |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 50tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | nie |
| Pojemność sumaryczna baterii | 12 V / 7 Ah |
| Certyfikat | Green Power |
| Wysokość | 22.7 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Waga | 5.14 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.