Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CyberPower UPS Value2200EILCD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ARGUMENTY:
1. Zobacz silne strony CyberPower [pobierz prezentację]
2. Zapoznaj się z katalogiem produktów [pobierz]
3. Zobacz porównanie z produktami APC [pobierz]
4. Pobierz polskie instrukcje obsługi [pobierz]
5. Obejrzyj szkolenie z CyberPower [zobacz]
Seria UPS Value GP LCD z technologią Green Power to rozwiązanie zapewniające czystą energię oraz stabilne i nieprzerwane zasilanie dla podłączonych urządzeń. Graficzny wyświetlacz LCD, stale wyświetla stan twojego UPSa. Seria Value GP LCD jest kompatybilna z wieloma różnymi systemami operacyjnymi, wliczając Microsoft 98/Me/2000/NT/XP/Vista. Dołączone oprogramowanie zarządzania PowerPanel Personal Edition przez port USB pokazuje wszechstronność rozwiązania, dając funkcje takie jak: zaplanowanie odcięcia zasilania, przewidziana długość pracy na baterii, pojemność baterii, stan baterii itp. Technologia oszczędzania energii pozwala zaoszczędzić do 75% energii przy ładowaniu UPSa i zmniejszyć twoje rachunki.
Cechy i korzyści
- automatyczny regulator napięcia AVR,
- automatyczne wyłączenie systemu,
- porty USB i RS232,
- oprogramowanie Power Management,
- ochrona sieci/telefonu/faksu/modemu/DSL,
- wyświetlacz stanu LCD,
- Technologia Green Power,
- automatyczne ponowne uruchomienie / ładowanie akumulatorów,
- oszczędność do 75% energii,
Przeznaczenie
- dom/biuro,
- małe biuro,
- średnie przedsiębiorstwo,
- centra magazynowania danych,
Specyfikacja techniczna
- Moc pozorna: 2200VA,
- Moc rzeczywista: 1320W,
- Wejście:
- Napięcie wejściowe: 160-270Vac,
- Częstotliwość: 45 – 65 Hz (Auto wykrywanie),
- Wyjście:
- Charakterystyka napięcia wyjściowego na baterii: symulowana fala sinusoidalna 230Vax +/- 10%
- Częstotliwość wyjścia na baterii: 50/60Hz +/- 1%,
- Czas przełączenia (typowy): 4ms,
- Zabezpieczenie przeciążeniowe:
- Praca normalna: bezpiecznik / Praca na baterii ogranicznik prądu wyjściowego
- AVR: Tylko tryb Boost - wzmocnienie,
- Ochrona przeciwprzepięciowa i filtracja:
- Ochrona przeciwprzepięciowa: tak,
- Ochrona DSL/Telefon/Faks/Modem: RJ11/RJ45 (jedno wejście/ jedno wyjście),
- Gwarancja: urządzenie 24 miesiące, bateria 12 miesięcy.
Cechy fizyczne urządzenia
- Gniazda: 6,
- Wymiary (cm): 32.6 x 14.0 x 18.0,
- Waga (kg): 15.1,
- Bateria (bezobsługowa):
- Napięcie: 12V
- pojemność: 9Ah,
- ilość: 2,
- Czas do całkowitego naładowania: 8h,
- Ostrzeżenia diagnostyczne:
- wskaźniki: Praca normalna / Praca na baterii
- Alarmy dźwiękowe: Praca na baterii, Niski stan baterii, Przeciążenie
- Komunikacja:
- PowerPanel Personal Edition: Microsoft 98/Me/2000/NT/XP/Vista Mac OSX, Linux,
- Zarządzanie:
- Auto-Ładowanie: Tak,
- Auto-Restart: Tak,
- USB: tak
Porównanie czasu podtrzymywania [pobierz]
Uwaga:
Ten UPS może nie współpracować z komputerami wyposażonymi w zasilacz z aktywnym układem PFC.
Aby zapewnić prawidłową współpracę z zasilaczem Active PFC zaleca się zastosowanie jednostki umożliwiającej obsługę pełnej fali sinusoidalnej, np. UPS z serii PR lub CP
Dane techniczne
| Moc (W) | 1320 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 2200 VA |
| Ilość gniazd wejściowych | 1 szt |
| Ilość gniazd wyjściowych | 6 szt |
| Złącze wejściowe | IEC C14 |
| Złącze wyjściowe | IEC C13 |
| Kształt fali przy pracy baterii | Symulowana fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | nie |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | nie |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | nie |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | tak |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 50tys EUR |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 32.6 cm |
| Waga | 14.5 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.