Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Cyberpower UPS OR600ERM1U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przeznaczenie
- średnie przedsiębiorstwo,
- centra magazynowania danych,
- sieć, serwery, stacje robocze,
Cechy produktu
- Obudowa typu 1U Rack,
- Technologia GreenPower UPS,
- Oszczędność do 75% energii elektrycznej,
- Automatyczny regulator napięcia AVR,
- Dołączone oprogramowanie Power Management,
- 6x wyjścia z gniazdami typu IEC (4 podtrzymywane bateryjnie)
- Programowalna ochrona przeciwprzepięciowa, pozwalająca ograniczyć zakłócenia w dostarczanej energii elektrycznej,
- Pełna cyfrowa kontrola oparta na technologii mikroprocesorowej,
- Ochrona przed przepięciowym impulsem elektrycznym, EMI, RFI,
- Ochrona telefonu/sieci/faksu/DSL,
- Harmonogram zakończenia pracy,
- Automatyczny restart i ładowanie,
- Wymienne baterie,
- Interfejs USB,
- karta SNMP/HTTP (opcjonalnie),
Dane techniczne
| Moc (W) | 360 W |
| Topologia UPS | Line-Interactive |
| Moc (VA) | 600 VA |
| Ilość gniazd wyjściowych | 6 szt |
| Złącze wejściowe | IEC C14 |
| Złącze wyjściowe | IEC C13 |
| Kształt fali przy pracy baterii | Symulowana fala sinusoidalna |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | tak |
| Kompatybilność z aktywnym PFC | nie |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak |
| Port wyłącznika awaryjnego (EPO) | nie |
| Faza | 1 Fazowe |
| Dodatkowy moduł bateryjny | nie |
| Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP | tak |
| Port USB zgodny z HID | tak |
| Czas ponownego ładowania akumulatora | 8 h |
| Port ładujący USB | nie |
| Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika | tak |
| Gwarancja podłączonego sprzętu | 100tys EUR |
| Wymiana baterii Hot-swap | tak |
| Pojemność sumaryczna baterii | 6 V / 18 Ah |
| Certyfikat | Green Power |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Szerokość | 43.3 cm |
| Głębokość | 23.5 cm |
| Waga | 7.8 kg |
| Dane producenta | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/+31402348170 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cyber Power Systems B.V.HolandiaEindhoven 5657DW Flight Forum 3545eu.service@cyberpower.comhttps://www.cyberpower.com/eu/pl+31402348170 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | CyberPower - Information Obligation – Data Act Obowiązek informacyjny – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.