Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Linksys 24-PORT MNG PoE+ GE Switch 4 1G SFP 250W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
24-portowy zarządzalny przełącznik Gigabit PoE+ o mocy 250 W z 4 łącznikami 1G SFP zgodny z TAA

Porty uplink 1G SFP lub 10G SFP+
Umożliwiają szybkie, dedykowane połączenia z siecią główną. Nasze 8-portowe przełączniki ethernetowe są wyposażone w 2x 1G SFP uplinks, natomiast nasze 24/48-portowe przełączniki są wyposażone w 4x 10G SFP+ uplinks (LGS328PC jest wyposażony w 4x 1G SFP uplinks).
Zintegrowana funkcja Power over Ethernet Plus (POE+)
Sprawia, że instalacja jest prosta i niedroga dzięki wyeliminowaniu konieczności stosowania dodatkowych kabli zasilających i pobliskich gniazdek elektrycznych. Zgodność wsteczna z 802.3a jest dodatkowym atutem.

Funkcje rozszerzania sieci
Łatwo zbuduj sieć przełączników Ethernet dzięki takim funkcjom jak Spanning Tree Protocol (STP) i storm control. Pomagają one kontrolować planowane lub niezamierzone pętle kablowe, dzięki czemu można bez obaw rozbudowywać sieć.
Jakość usług (QOS) - priorytetyzacja ruchu
Nadawanie priorytetów ruchowi za pomocą licznych funkcji QoS. Idealne rozwiązanie dla aplikacji głosowych i wideo w czasie rzeczywistym, jak również dla przesyłania i pobierania grafiki lub wideo o dużej przepustowości.

Zaawansowane bezpieczeństwo sieciowe
Dzięki uwierzytelnianiu portów i zabezpieczeniom portów opartym na adresach MAC dane mogą być przekazywane tylko uprawnionym klientom. Zaawansowane funkcje DHCP snooping i wiązania IP-MAC zapewniają integralność sieci i pomagają zapobiegać atakom.
Zgodność z TAA dla umów harmonogramu GSA
Nasze przełączniki Ethernet są produkowane na Tajwanie, który jest krajem wyznaczonym przez TAA, zatwierdzonym do umów GSA Schedule i użytku federalnego.

Większe budżety PoE+ dla większej ilości urządzeń
Z nową linią inteligentnych zarządzalnych przełączników PoE+ firmy Linksys otrzymujesz większy niż kiedykolwiek wcześniej całkowity budżet mocy. Oznacza to zasilanie większej ilości urządzeń PoE przy użyciu mniejszej ilości przełączników, co zwiększa wartość wdrożenia sieci.
Dedykowane połączenia z powrotem do rdzenia
Uzyskaj dedykowane łącze SFP do sieci głównej lub innego przełącznika, zamiast zabierać jeden z istniejących portów PoE+. Ponadto w naszych 24- i 48-portowych przełącznikach można uzyskać szybkie porty 10G SFP+, aby zapewnić maksymalną przepustowość z powrotem do sieci rdzeniowej dla urządzeń brzegowych.

Zaawansowane zabezpieczenia, QoS i statyczne trasowanie
Zabezpiecz i zoptymalizuj swoją inteligentnie zarządzaną sieć dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa i QoS. Ponadto dodaliśmy za darmo routing statyczny, który zazwyczaj występuje tylko w przełącznikach z wyższej półki.
Przełączniki ethernetowe zgodne z TAA
Nasze przełączniki ethernetowe są produkowane w pełni zgodnie z normą TAA, dzięki czemu można ich używać w ramach harmonogramu GSA i kontraktów federalnych.
Jak to działa?
Zarządzane przełączniki Gigabit PoE+ firmy Linksys mogą zasilać urządzenia z funkcją PoE+, takie jak kamery monitoringu, punkty dostępu, systemy kontroli dostępu do drzwi, telefony VoIP i systemy ProAV. Wyeliminuje to konieczność stosowania dodatkowych kabli i gniazd zasilających, dzięki czemu instalacja jest prostsza i tańsza.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Zarządzanie | tak |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 250 W |
| Ilość portów PoE | 24 szt |
| Przepustowość modułu transmisyjnego (wkładki) | 1G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 9.91 cm |
| Szerokość | 52.2 cm |
| Głębokość | 36.45 cm |
| Waga | 4.55 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 3 szt |
| W zestawie | Uchwyt mocujący |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.