Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Linksys 24-Port Desktop GE PoE Switch (LGS124P)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przełącznik typu rack 24 porty Gigabit Ethernet z PoE+
Cechy:
- Wydajność Gigabit
- Zasilanie PoE+ na 12 portach
- Wygoda Plug & Play
- Funkcje QoS
Specyfikacja sprzętowa:
- Model: LGS124P
- Standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3az, 802.3af, and 802.3at (PoE+)
- Całkowita liczba portów: 24 Gigabit z 12 portami PoE+ (porty1–4 i 13–18) dedykowany budżet mocy 120 W
- Przepustowość: 48Gbps (non-blocking)
- Wydajność: szybkość przesyłania 64B ramki:
- 1.488Mpps dla portu 1000M
- 0.1488Mpps do portu 100M
- 0.01488Mpps dla portu 10M
- QoS: 802.1p and DSCP
- Tablica adresów MAC: 8K
- Diody Stanu LED: Link/Act/Speed/PoE
- Zasilacz: wewnętrzny
- Zasilanie: 100–240 VAC, 50/60 Hz
- Oszczędzanie energii: Wykrywanie podłączonych przewodów, tryb uśpienia
- Zużycie energii:
- Bezczynność: 7.79W
- Ruch 100%: 17.65W
- Budżet mocy PoE: 120W
- Chłodzenie: 1 wentylator
- Wymiary: 440 x 200 x 44 mm
- Waga: 2.758 kg
- Dopuszczalna temperatura podczas pracy: 0 do 50°C
- Dopuszczalna temperatura podczas przechowywania: -40 do 70°C
- Dopuszczalna wilgotność podczas pracy: 10 do 90% RH (bez kondensacji)
- Dopuszczalna wilgotność podczas przechowywania: 10 do 90% RH (bez kondensacji)
- Certyfikaty: FCC Class A, CE, UL, CB
- Montaż: rack
Zawartość zestawu:
- Linksys LGS124P
- przewód zasilający
- Podręcznik szybkiej instalacji
Dane techniczne
| Zarządzanie | nie |
| Zasilanie redundantne | nie |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 120 W |
| Ilość portów PoE | 12 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 31.5 cm |
| Szerokość | 51.31 cm |
| Głębokość | 9.91 cm |
| Waga | 3.78 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 szt |
| W zestawie | Uchwyt mocujący |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.