Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Linksys 24-Port Desktop GE Switch (LGS124)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przełącznik typu rack, 24 porty Gigabit Ethernet
Cechy:
- Wydajność Gigabit
- Wygoda Plug & Play
- Funkcje oszczędzania energii
- Funkcje QoS
Specyfikacja sprzętowa:
- Model: LGS24
- Standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3az
- Całkowita liczba portów: 24 Gigabit
- Prędkość: 10/100/1000
- Przepustowość: 48Gbps (non-blocking)
- Wydajność: szybkość przesyłania 64B ramki:
- 1.488Mpps dla portu 1000M
- 0.1488Mpps do portu 100M
- 0.01488Mpps dla portu 10M
- Quality of Service: 802.1p oraz DSCP
- Tablica adresów MAC: 8K
- Diody Stanu LED: Link/Act/Speed
- Zasilacz: wewnętrzny
- Zasilanie: 100–240 VAC, 50/60 Hz
- Oszczędzanie energii: Wykrywanie podłączonych przewodów, tryb uśpienia
- Zużycie energii:
- Bezczynność: 4.39W
- Ruch 100%: 14.16W
- Chłodzenie: brak wentylatora
- Obudowa: metalowa
- Wymiary: 440 x 200 x 44 mm
- Waga: 2.374 kg
- Dopuszczalna temperatura podczas pracy: 0 do 50°C
- Dopuszczalna temperatura podczas przechowywania: -20 do 70°C
- Dopuszczalna wilgotność podczas pracy: 10 do 90% RH (bez kondensacji)
- Dopuszczalna wilgotność podczas przechowywania: 10 do 90% RH (bez kondensacji)
- Certyfikaty: FCC Class A, CE
- Montaż: rack
Zawartość zestawu:
- Linksys LGS124
- Przewód zasilający
- Podręcznik szybkiej instalacji
Dane techniczne
| Zarządzanie | nie |
| Zasilanie redundantne | nie |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 31.5 cm |
| Szerokość | 51.05 cm |
| Głębokość | 9.91 cm |
| Waga | 3.284 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| W zestawie | Uchwyt mocujący |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.