Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Linksys 24-Port MNG PoE+ GE Switch + 4 SFP+ Ports
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
24 porty Gigabit Ethernet PoE+, 4 uplinki 10G SFP+ i 410W całkowitego budżetu mocy PoE. Zaprojektowany z myślą o zarządzaniu, bezpieczeństwie, szybkości i jakości usług klasy biznesowej.
- Zintegrowany Power over Ethernet Plus (410W)
- Porty 10G SFP+ Uplink (4)
- Zaawansowane zabezpieczenia sieciowe i QoS
Porty uplink 1G SFP lub 10G SFP+
Umożliwiają szybkie, dedykowane połączenia z powrotem do sieci głównej. Nasze 8-portowe przełączniki są wyposażone w 2x 1G SFP uplinki, a nasze 24/48-portowe przełączniki są wyposażone w 4x 10G SFP+ uplinki.
Zintegrowane zasilanie przez sieć ethernet plus (POE+)
Prosta i tania instalacja dzięki wyeliminowaniu konieczności stosowania dodatkowych kabli zasilających i pobliskich gniazdek elektrycznych. Zgodność wsteczna z normą 802.3af (PoE).
Funkcje rozbudowy sieci
Łatwe budowanie sieci przełączników dzięki funkcjom takim jak Spanning Tree Protocol (STP) i storm control. Pomagają one kontrolować planowane lub niezamierzone pętle kablowe, dzięki czemu można bez obaw rozbudowywać sieć.
Zaawansowane zabezpieczenia sieciowe
Dzięki uwierzytelnianiu portów dane mogą być przekazywane tylko do autoryzowanych klientów. Zaawansowane funkcje DHCP snooping i IP-MAC binding zapewniają integralność sieci i pomagają zapobiegać atakom.
Jakość usług (QoS) priorytetyzacja ruchu
Priorytetyzuj ruch sieciowy dzięki licznym funkcjom QoS. Idealny dla aplikacji głosowych i wideo w czasie rzeczywistym, jak również do przesyłania i pobierania grafiki lub wideo o wysokiej przepustowości.
Większy budżet mocy dla większej ilości urządzeń PoE
Z nową linią inteligentnych zarządzanych przełączników PoE+ firmy Linksys, otrzymujesz większy budżet mocy niż kiedykolwiek wcześniej. Oznacza to zasilanie większej ilości urządzeń PoE przy użyciu mniejszej ilości przełączników, co przekłada się na większą wartość wdrożenia sieci.
Dedykowane połączenia z powrotem do rdzenia
Dedykowane porty uplink SFP umożliwiają podłączenie do innych przełączników lub z powrotem do sieci rdzeniowej, zamiast zabierać jeden z istniejących portów PoE+. Ponadto w naszych 24- i 48-portowych przełącznikach dostępne są szybkie porty 10G SFP+, które zapewniają maksymalną przepustowość dla urządzeń brzegowych.
Zaawansowane zabezpieczenia, QoS i statyczne trasowanie
Zabezpiecz i zoptymalizuj swoją inteligentnie zarządzaną sieć dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa i QoS. Ponadto, dodaliśmy za darmo routing statyczny, który zazwyczaj występuje tylko w przełącznikach wyższej klasy.
Jak to działa?
Przełączniki Linksys Managed Gigabit PoE+ mogą zasilać urządzenia obsługujące PoE+, takie jak kamery monitoringu, punkty dostępowe, systemy kontroli dostępu do drzwi, telefony VoIP i systemy ProAV. Wyeliminuje to potrzebę stosowania dodatkowych kabli zasilających i gniazdek, dzięki czemu instalacja będzie prostsza i tańsza.
Dane techniczne
| Zarządzanie | tak |
| Zasilanie redundantne | nie |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 410 W |
| Ilość portów PoE | 24 szt |
| Przepustowość modułu transmisyjnego (wkładki) | 10G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 10.01 cm |
| Szerokość | 53.8 cm |
| Głębokość | 36.7 cm |
| Waga | 4.958 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 3 szt |
| W zestawie | Uchwyt mocujący |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.