Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Linksys Atlas 6 MX2003 AX3000 WiFi 6 Mesh 3pk
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Zasięg do 557metrów kwadratowych, ponad 75 urządzeń i prędkość do 3,0 Gb/s*
- WiFi 6 oznacza wyższe prędkości dla streamingu i gier
- Inteligentna sieć zapewnia większy zasięg dla większej liczby urządzeń
- Life Tested oznacza niezawodność, na której można polegać
- Kanały 160 MHz dla większej mocy i silniejszego połączenia
- Chipset Qualcomm™ Immersive Home 214 Platform zapewniający stabilność i wydajność zbliżoną do sieci przewodowej nowej generacji
- Łatwa kontrola konfiguracji za pomocą aplikacji Linksys
Ultraszybkie WiFi 6
Od gier na najwyższym poziomie po strumieniowanie ulubionych treści, WiFi 6 zapewnia szybsze połączenie ze wszystkim, co robisz.

Niezawodność
Aby zapewnić niezawodność, której oczekujesz, nasze produkty przechodzą 25 rzeczywistych testów w The Linksys Life Lab, są objęte wiodącą w branży gwarancją i całodobową pomocą techniczną.

Więcej urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej
WiFi 6 wysyła i odbiera wiele strumieni danych jednocześnie, zapewniając do 4x* większą przepustowość WiFi, aby obsłużyć więcej gier i inteligentnych urządzeń domowych.

Bezpieczeństwo, które nigdy nie śpi
Chroń swój dom dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania, kontroli rodzicielskiej i oddzielnemu dostępowi dla gości, aby zapewnić bezpieczeństwo i aktualność sieci.

Wiodąca w branży technologia
Platforma Qualcomm Immersive Home 214 zapewnia najwyższą jakość WiFi 6. Ta technologia nowej generacji ewoluuje domową i biznesową sieć Wi-Fi, zapewniając stabilność zbliżoną do przewodowej i niezwykle szybką wydajność.

Więcej urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej
WiFi 6 wysyła i odbiera wiele strumieni danych jednocześnie, zapewniając do 4x* większą przepustowość WiFi do obsługi większej liczby gier i inteligentnych urządzeń domowych.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 574 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 2402 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Zestaw | tak |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 24.5 cm |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga | 2.989 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 2 szt |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.