Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Linksys Atlas Pro 6 MX5501 AX5400 WiFi 6 Mesh 1pk
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- WiFi 6 oznacza wyższe prędkości dla większej liczby urządzeń
- Inteligentna siatka Velop zapewnia maksymalny zasięg
- Dostęp do kanałów 160 MHz uwalnia ultra niezawodną łączność
- Dynamiczny wybór częstotliwości (DFS) redukuje zakłócenia
- Platforma Qualcomm Immersive Home 216 zapewnia stabilność jak w kablu
- Łatwa konfiguracja i sterowanie za pomocą bezpłatnej aplikacji Linksys
Wykorzystaj w pełni szybkość WiFi 6
Dostęp do wyższych limitów przepustowości umożliwia wykorzystanie prawdziwej mocy technologii WiFi 6, zapewniając najszybsze połączenie ze wszystkim, co robisz.

Więcej urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej
WiFi 6 wysyła i odbiera wiele strumieni danych jednocześnie, zapewniając do 4x* większą przepustowość WiFi do obsługi większej liczby gier i inteligentnych urządzeń domowych.

Przyszłość rysuje się w jasnych barwach
Intelligent Mesh™ pozwala rozszerzyć zasięg w całym domu, po prostu dodając węzły, zapewniając zasięg, aby utrzymać silne połączenie.

Łatwa konfiguracja i kontrola
Jest prosty w konfiguracji, umożliwia dostęp do sieci z dowolnego miejsca i przeglądanie lub ustalanie priorytetów, które podłączone urządzenia używają najwięcej WiFi - wszystko z bezpłatnej aplikacji Linksys.

Wiodąca w branży technologia
Zaawansowany chipset Qualcomm™ zapewnia najwyższą jakość WiFi 6. Ta technologia nowej generacji ewoluuje domową i biznesową sieć Wi-Fi, zapewniając stabilność jak po kablu i ponadprzeciętną wydajność.

Sprawdzone w praktyce
Aby zapewnić niezawodność, której oczekujesz, nasze produkty przechodzą 25 rzeczywistych testów w The Linksys Life Lab, są objęte 3-letnią gwarancją i całodobową pomocą techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Bridge |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 600 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 4800 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga | 1.334 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 2 szt |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.