Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Linksys E5400 AC1200 WiFi MU-MIMO Router
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ZOPTYMALIZUJ PRĘDKOŚĆ I MOC SWOJEGO WIFI
Dwupasmowy router WiFi 5 AC1200 o zwiększonej szybkości 1,2 Gb/s zapewnia jeszcze większą moc, szybkość, zasięg i bezpieczeństwo dla Twoich stale rosnących potrzeb sieciowych. Ten wydajny router umożliwia jednoczesne przesyłanie strumienia danych HD, surfowanie, wysyłanie wiadomości e-mail, granie, słuchanie muzyki, przeglądanie stron internetowych i czatowanie. Ponadto możesz monitorować swoją sieć domową w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, a także korzystać z dodatkowych udogodnień, takich jak cztery porty Ethernet i łatwa konfiguracja.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
Wydajny i zoptymalizowany Szybkość WiFi
Dwuzakresowy router WiFi 5 AC1200 zapewnia prędkość do 1200 Mb/s.
Chroniony dostęp dla gości
Zapewnij gościom dostęp do sieci, jednocześnie utrzymując niepożądanych gości od Twojej sieci WiFi i urządzeń podłączonych do sieci przez Twoją rodzinę.
Niezawodne WiFi z jednoczesnym podwójnym Pasmo (2,4 + 5 GHz)
Podwójna szerokość pasma, aby uniknąć zakłóceń i zmaksymalizować przepustowość.
Przycisk połączenia
Łatwe połączenia WiFi za pomocą przycisku (WPS), aby dodać urządzenia do swojej sieci WiFi za jednym naciśnięciem przycisku.
Zaawansowane zabezpieczenia
Szyfrowanie WPA2 i zapora SPI pomagają utrzymać bezpieczne połączenie z siecią.
Łatwa konfiguracja
Konfiguracja oparta o przeglądarkę, bez płyty CD ułatwia instalację routera za pomocą iPada, tabletu, smartfona lub komputera.
Dane techniczne
Pakiet zawiera:
- Router Linksys Dual-Band WiFi 5 E5400
- Kabel Ethernet
- Adapter zasilania
Minimalne wymagania systemowe:
Do konfiguracji routera: Najnowsze wersje przeglądarek Google Chrome™, Firefox®, Safari®. (dla Mac® lub iPad®), Microsoft Edge™, lub Internet Explorer® w wersji 8 lub nowszej.
Łatwa konfiguracja:
- Podłącz router do źródła zasilania.
- Podłącz router do sieci Ethernet/modemu.
- Połącz się z bezpieczną siecią Linksys i postępuj zgodnie z instrukcjami.
Zabezpieczenia:
- WPA2 – szyfrowanie osobiste
- WPA2 – Enterprise
Standardy bezprzewodowe i szybkość łącza:
WiFi 5 (do 867 Mb/s dla 5 GHz*)
WiFi 4 (do 300 Mb/s dla częstotliwości 2,4 GHz*)
IEEE 802.11g (do 54 Mb/s*)
IEEE 802.11a (do 54 Mb/s*)
IEEE 802.11b (do 11 Mb/s*)
WiFi:
- AC1200 (867 Mb/s dla 5 GHz + 300 Mb/s dla 2,4 GHz)
- Jednoczesny Dual-Band (2,4 + 5 GHz)
- 11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n,
- 11ac, 802.3ab, 802.3u
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Bridge |
| Zarządzanie | tak |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | nie |
| Technologia MIMO | nie |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 300 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Fast Ethernet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 21.41 cm |
| Szerokość | 18.24 cm |
| Głębokość | 5.44 cm |
| Waga | 0.504 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| W zestawie | Zasilacz |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.