Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Linksys Hydra Pro 6E AXE6600 WiFi 6E Tri-Band Mesh
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Większe, lepsze, pasmo
WiFi 6E rozszerza WiFi 6 do nowego dedykowanego pasma 6 GHz, zapewniając brak zakłóceń, do 4 razy większą prędkość* i mniejsze opóźnienia.

Korzyści:
- Nowe pasmo 6 GHz oferuje sygnał wolny od zakłóceń i ultraszybkie prędkości
- Uwolnij wielogigową prędkość do transmisji na żywo, gier VR i wideokonferencji
- Ultraszybkie strumieniowanie danych i połączenia między urządzeniami
- Ekstremalne prędkości i nieograniczona łączność w całym domu
- Zasięg do 250m2, 55+ urządzeń i prędkość do 6,6 Gb/s*
Przyszłość rysuje się w jasnych barwach
Intelligent Mesh™ pozwala rozszerzyć zasięg w całym domu, dodając węzły, zapewniając zasięg, aby utrzymać silne połączenie.

Sprawdzone w praktyce
Aby zapewnić niezawodność, której oczekujesz, nasze produkty przechodzą 25 rzeczywistych testów w The Linksys Life Lab, są objęte 3-letnią gwarancją i całodobową pomocą techniczną.

Łatwa konfiguracja i kontrola
Jest prosty w konfiguracji, umożliwia dostęp do sieci z dowolnego miejsca i przeglądanie lub ustalanie priorytetów, które podłączone urządzenia korzystają z największej ilości Wi-Fi - wszystko to z poziomu bezpłatnej aplikacji Linksys.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 6GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Waga | 1.742 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| W zestawie | Przewód RJ-45 |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.