Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Linksys Velop AX4200 WiFi 6 Tri-Band Mesh 3pk
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Linksys Velop Whole Home Intelligent Mesh WiFi 6 (AX4200) System, Tri-Band, 1-pack (MX4200) zapewnia następny poziom strumieniowania i gry do ponad 40 urządzeń w sieci. Dzięki łatwej konfiguracji, zaawansowanym zabezpieczeniom i kontroli rodzicielskiej, MX4200 stanowi niezbędne uaktualnienie dla każdego domu.
- WiFi 6 oznacza większe prędkości i 4-krotnie większą przepustowość dla większej liczby urządzeń połączonych jednocześnie
- Technologia Intelligent Mesh™ została zaprojektowana w celu zapewnienia gigabitowych prędkości Wi-Fi w każdym zakątku domu.
- Łatwa konfiguracja i sterowanie za pomocą bezpłatnej aplikacji Linksys
- Kontrola rodzicielska, aby chronić dzieci online
- Czterordzeniowy procesor 1,4 GHz dla płynnych połączeń wideo, strumieniowania i gier
- Współpracuje z Apple HomeKit
Najnowsza technologia WiFi 6 + Intelligent Mesh
Linksys Velop Whole Home Intelligent Mesh WiFi 6 (AX4200) System, Tri-Band, 1-pack (MX4200) zapewnia następny poziom streaming i gry do ponad 40 urządzeń w sieci. Oferuje niezawodne połączenie dla wszystkich do strumieniowania, gry i czatu wideo bez zakłóceń. Technologia Intelligent Mesh™ oferuje pokrycie całego domu, które można łatwo rozszerzyć poprzez dodanie kolejnych produktów Linksys Intelligent Mesh. Dzięki łatwej konfiguracji, zaawansowanym zabezpieczeniom i kontroli rodzicielskiej, MX4200 jest niezbędnym dodatkiem do każdego domu.
Wykorzystaj w pełni prędkość WiFi 6
Dostęp do wyższych limitów przepustowości zapewnia prawdziwą moc technologii WiFi 6, zapewniając najszybsze połączenie ze wszystkim, co robisz.

Podłącz więcej urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej
WiFi 6 wysyła i odbiera wiele strumieni danych jednocześnie, zapewniając do 4x* większą przepustowość WiFi do obsługi większej liczby gier i inteligentnych urządzeń domowych.

Przyszłość rysuje się w jasnych barwach
Intelligent Mesh™ umożliwia rozszerzenie zasięgu w całym domu poprzez proste dodanie węzłów, zapewniając zasięg, aby utrzymać silne połączenie.

Łatwa konfiguracja i kontrola
Jest prosty w konfiguracji, umożliwia dostęp do sieci z dowolnego miejsca i przeglądanie lub ustalanie priorytetów, które podłączone urządzenia korzystają z największej ilości Wi-Fi - wszystko to z poziomu bezpłatnej aplikacji Linksys.

Wiodąca technologia
Wciągająca platforma Qualcomm Home 216 zapewnia najwyższą jakość WiFi 6. Ta technologia nowej generacji ewoluuje domową i biznesową sieć Wi-Fi, zapewniając stabilność zbliżoną do przewodowej i ponadprzeciętną wydajność.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 4x4 |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 600 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 3600 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Zestaw | tak |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 25.26 cm |
| Szerokość | 25.76 cm |
| Głębokość | 29.72 cm |
| Waga | 4.643 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 2 szt |
| W zestawie | Zasilacz |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.