Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Linksys Velop Micro-Router & 2x Micro-Mesh WiFi 6
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Linksys Velop Micro-Router & 2x Micro-Mesh WiFi 6 (3-Pack) (LN11011202KE)


Wielogigabitowy w przystępnej cenie Systemy Wi-Fi
Ciesz się dwuzakresową prędkością Wi-Fi do 3 000 Mb/s i 2 razy szybszą w porównaniu z routerem Wi-Fi 5 obsługującym kanały 80 MHz.

Dzienne harmonogramy dla Internetu przed snem bez bezpiecznych blokad przeglądania:
- Niebezpieczne strony internetowe
- Witryny wyłudzające informacje
- Treści związane z przemocą
- Treści niezgodne z prawem

Ciesz się wieloma wciągającymi doświadczeniami jednocześnie
- Przesyłaj strumieniowo wiele filmów 4K/Ultra-HD w tym samym czasie
- FaceTime® lub czat wideo bez zakłóceń
- Zanurz się w grach dzięki responsywności w czasie rzeczywistym
- Szybkie pobieranie filmów i plików

Eliminuje martwe strefy Wi-Fi niezależnie od wielkości, kształtu i konstrukcji domu
Bezproblemowa sieć Wi-Fi do 2000 stóp kwadratowych na router i 1500 stóp kwadratowych na węzeł i podłącz do 150+ urządzeń* Bezproblemowa rozbudowa - wystarczy dodać węzły, aby jeszcze bardziej rozszerzyć zasięg

Zbudowany z myślą o wydajności
- Wydajny dwurdzeniowy procesor zapewniający błyskawiczną responsywność
- Anteny dookólne rozmieszczone w celu zwiększenia zasięgu
- Zoptymalizowana termicznie wentylacja dla zwiększenia wydajności i efektywności energetycznej
- Aluminiowe radiatory nadające się do recyklingu

Wielogigabitowy internet
- Porty 4x1 Gb/s do podłączenia urządzeń przewodowych do sieci Wi-Fi
- Porty internetowe 2,5 Gb/s do obsługi wielogigabitowych usług internetowych od dostawcy usług

Technologie kognitywne
- Jedna sieć: Dla całego domu
- Jedna sieć dla gości: Dla całego domu
- Samouczenie się i optymalizacja: Aby zapewnić bezbłędne doświadczenia
- Zoptymalizowane: Do podłączania domowych urządzeń Wi-Fi
Prosta obsługa

Twoje dane są Twoimi danymi. I tylko Twoimi.
- Konto nie jest potrzebne
- Brak gromadzenia danych na potrzeby uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji
- Brak śledzenia
- Brak plików cookie
- Zakaz sprzedaży danych osobowych.

Zwiększone bezpieczeństwo
Automatyczna aktualizacja oprogramowania układowego:
- Automatyczne aktualizacje najnowszych poprawek zabezpieczeń.
Zaufany system operacyjny routera:
- Zaufane i zweryfikowane oprogramowanie routera pomaga chronić router przed przejęciami i szkodliwym oprogramowaniem.
Dostęp dla gości:
- Oddzielny dostęp dla gości zapewnia bezpieczeństwo domowej sieci Wi-Fi.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 574 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 2402 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna liczba podpiętych użytkowników | 100 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 5.85 cm |
| Szerokość | 23.97 cm |
| Głębokość | 30.71 cm |
| Waga | 2.461 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 2 szt |
| W zestawie | Przewód RJ-45 |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.