Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Linksys Velop Pro 7 WiFi 7 Tri-Band Mesh M-GE 1pk
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cechy:
- WiFi 7 zapewnia krystalicznie czysty, ultraszybki streaming wideo i gier
- Cognitive™ Mesh oferuje błyskawiczną instalację i automatycznie optymalizuje sieć Wi-Fi
- Cognitive™ Experience zapewnia natychmiastowe wsparcie w rozwiązywaniu problemów
- Cognitive™ Security zapewnia bezpieczne przeglądanie Internetu
- Skonfiguruj WiFi w kilka minut i łatwo zarządzaj siecią za pomocą aplikacji Linksys.
- Wsteczna kompatybilność ze wszystkimi poprzednimi generacjami WiFi
- Wyposażony w potężną platformę Networking Pro 620
Cutting-Edge - WiFi 7 Speed.
Linksys Velop Pro 7 jest zbudowany dla WiFi 7, najbardziej wydajnego standardu operacyjnego WiFi do tej pory. Dzięki prędkości do 4,8x większej niż WiFi 6 i większej przepustowości, router ten przesyła błyskawiczne informacje przez stabilne połączenia o bardzo niskim opóźnieniu.
Ciesz się bezbłędną transmisją strumieniową, współpracą i grami.

Cognitive Mesh - jest tutaj.
Ultraszybkie Wi-Fi dla domu dzięki Linksys Cognitive Mesh. Automatycznie zoptymalizowana łączność i niestandardowe sieci do przesyłania strumieniowego, gier i wideokonferencji.
Ciesz się bezbłędną transmisją strumieniową, współpracą i grami.

Najszybsze WiFi - konfiguracja w okolicy.
Aplikacja Linksys ułatwia konfigurację sieci Wi-Fi w mniej niż 10 minut. Dokonaj regulacji za pomocą samodzielnego wyboru topologii domu i uzyskaj dostęp do wszystkich ustawień na wyciągnięcie ręki. Pobierz aplikację, aby zarządzać urządzeniami i siecią z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Twój dom - Twoja konfiguracja.
Linksys Cognitive Mesh zapewnia szybką sieć Wi-Fi w całym domu.
Wybierz konfigurację siatki: połącz węzły łańcuchowo, zastosuj topologię gwiazdy lub pozwól aplikacji zoptymalizować Twoje WiFi. Każdy węzeł obejmuje 3000 stóp kwadratowych; każdy system Velop Pro WiFi 7 obsługuje 200 urządzeń, zapewniając niezawodny zasięg domowej sieci Wi-Fi.


Cognitive Experience
Masz problemy z połączeniem? Nie ma problemu. Otwórz zgłoszenie w aplikacji Linksys, a jeśli problemu nie da się rozwiązać za pośrednictwem aplikacji, pomoc techniczna Linksys może zdalnie skontaktować się z Tobą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Cognitive Security
Linksys Cognitive Security stale optymalizuje urządzenia online, aby zapewnić bezpieczne korzystanie z WiFi. Aplikacja Linksys oferuje kilka opcji bezpiecznego przeglądania.
Wyposażony w najnowsza technologia.
Qualcomm® Networking Pro 620 to potężna platforma sieciowa zapewniająca dziś funkcje WiFi 7 nowej generacji.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11be |
| Częstotliwość pracy | 6GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 591 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 4324 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Maksymalna liczba podpiętych użytkowników | 200 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 24.77 cm |
| Szerokość | 10.4 cm |
| Głębokość | 26.45 cm |
| Waga | 1.779 kg |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 6GHz | 5765 Mbps |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 64GHz | 5765 Mbps |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 2 szt |
| W zestawie | Przewód RJ-45 |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.