Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Linksys WUSB6300 AC1200 Wireless-AC USB Adapter
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ulepsz swoje laptopy lub komputery stacjonarne do standardu 802.11ac nowej generacji, aby uzyskać wyższe prędkości i lepszy zasięg.
- Możliwość wyboru podwójnego pasma
- Prędkość do AC867 Mb/s* w paśmie 5 GHz
- Prędkość do N300 Mb/s* w paśmie 2,4 GHz
- Obsługa systemów Microsoft Windows® 10, 8, 7
Szybsze Wi-Fi
Oferuje ultraszybką wydajność, aby zapewnić prędkość niezbędną do przesyłania strumieniowego, grania i oglądania.

Wydajność dwupasmowa
Dzięki dedykowanym pasmom 2,4 GHz i 5 GHz otrzymujesz podwójną przepustowość, aby zapewnić stabilne i niezawodne połączenie na wszystkich urządzeniach.

USB 3.0
Szybkość transferu USB 3.0 jest 10 razy większa niż USB 2.0

Zaawansowane zabezpieczenia
Zabezpiecz swoją sieć za pomocą bezprzewodowego szyfrowania WPA/WPA2.

Dane techniczne
| Standard Wi-Fi | 802.11ac |
| Technologia MIMO | tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 5.45 cm |
| Szerokość | 14.11 cm |
| Głębokość | 15.55 cm |
| Waga | 0.126 kg |
| Dane producenta | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Linksys UK Limited Amsterdam BranchHolandiaAmsterdam1183 ATProf. J.H. Bavincklaan 4 AmstelveenLinksys UK Limited Amsterdam BranchGPSREU@Linksys.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 30 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Linksys do not collect customer data so the act would not apply to our products. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.