Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico 4-portowa stacja szybkiego ładowania 34 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stacja dokująca do ładowania aż 4 urządzeń jednocześnie!
Czy korzystasz z wielu tabletów lub smartfonów, na przykład w biurze lub w swojej restauracji? A może masz rodzinę, w której używa się różnych tabletów? To nowoczesna stacja dokująca Orico to produkt, którego potrzebujesz. Możesz w niej przechowywać i ładować aż cztery tablety lub smartfony jednocześnie.
Moc ładowania 34 watów
Stacja ładowania ma maksymalną moc 34W, co pozwala na bezpieczne i szybkie ładowanie wszystkich czterech tabletów i/lub smartfonów jednocześnie. Każdy port dostarcza maksymalnie 2,4A (5V).
Wszystkie tablety w jednym miejscu
Dzięki temu, że można umieścić aż cztery różne tablety i/lub smartfony w białej stacji dokującej Orico, tworzysz centralne miejsce, w którym wszystko może być bezpiecznie i jednocześnie ładowane. To sprawia, że łatwo można uzyskać dostęp do każdego urządzenia, jeśli to konieczne, i nie są potrzebne dziesiątki różnych gniazdek. Bardzo przydatne zarówno w domu, jak i w biurze, restauracji, hotelu, na lotnisku, w szkole lub w centrum handlowym.
Uwaga: kable do ładowania nie są dołączone.
Inteligentny kontroler
Dzięki inteligentnemu kontrolerowi Twoje urządzenia mogą być ładowane bezpiecznie, skutecznie i szybko.
Wentylator chłodzący
Dzięki wbudowanemu aktywnemu wentylatorowi chłodzącemu zachodzi skuteczne odprowadzanie ciepła. Dzięki temu stacja dokująca dla czterech różnych tabletów i smartfonów charakteryzuje się wysoką wydajnością. Stacja ładowania pozostaje ciągle stabilna i bezpieczna.
Specyfikacja produktu:
- Materiał: PC + ABS.
- Łączna moc ładowania: 34W.
- Wydajność na każdy port USB: 2,4A (5V).
- 4 podstawki na tablety/smartfony.
- Kolor: biały.
- Długość kabla: 1,2 metra.
- Wymiary produktu: 126 mm x 78,7 mm x 65,5 mm.
- Przestrzeń wcięcia: 15 mm szerokości, 25 mm głębokości.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 2.72 A |
| Moc (W) | 34 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Ilość portów USB-A | 4 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 12.6 cm |
| Szerokość | 7.87 cm |
| Głębokość | 6.55 cm |
| Waga | 0.36 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 30 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.