Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Orico Adapter Bluetooth 5.0 USB-A czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

ORICO Adapter Bluetooth 5.0 USB-A
Nowy poziom bezprzewodowego połączenia
Twój komputer nie obsługuje technologii Bluetooth? Z adapterem USB-A od Orico to nie problem! Ten niewielki odbiornik pozwala na połączenie się z urządzeniami Bluetooth w promieniu aż do 20 m. Takie rozwiązanie docenią użytkownicy bezprzewodowych peryferii jak klawiatur czy myszy. Adapter sprawdzi się również przy połączeniu z głośnikami, słuchawkami, padami gamingowymi czy drukarkami. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa ABS. Proces instalacji jest szybki i intuicyjny. Wystarczy podpiąć go do portu USB-A i zainstalować za swoim komputerze sterowniki do pobrania ze strony: https://orico.fen.pl/wsparcie-techniczne/.

Odkryj moc Bluetooth 5.0
Adapter ze standardem Bluetooth 5.0 wyróżnia się błyskawiczną transmisją danych (aż do 5 Mbps). Pozwala to na dużo większy komfort pracy niż w przypadku korzystania z technologii Bluetooth 4.2, gdzie transfer to 1 Mbps. Umieszczony w adapterze chip RTL8761B charakteryzuje się wysoką wydajnością przy jednoczesnym niewielkim zużyciu prądu. Adapter Bluetooth 5.0 jest oczywiście kompatybilny wstecznie z urządzeniami ze starszą wersją Bluetooth. Adapter umożliwia ciągłe połączenie (np. podczas przesyłania dźwięku) oraz transfer plików między urządzeniami mobilnymi z Androidem. Połączenie audio działa w obu kierunkach — adapter jest kompatybilny z głośnikami, mikrofonami, oraz zestawami słuchawkowymi z mikrofonem.
Uwaga: Adapter nie wspiera transferu plików dla iPhone'a.
Wygoda użytkowania
Raz sparowane urządzenia Bluetooth są zapamiętywane i łączą się natychmiastowo, kiedy tego potrzebujesz.

Dwie wersje kolorystyczne
Model Orico BTA-5008-BK-BP jest zrobiony z czarnego tworzywa, ale jeśli bardziej przekonuje Cię biały minimalizm, mamy w ofercie również białą wersję tego produktu. Oba modele mają pozłacane złącze USB dla ochrony styków przed korozją i nieco stabilniejszego transferu.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Współpraca z systemami | Windows |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.7 cm |
| Szerokość | 1.6 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Waga | 0.015 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Orico Adapter BTA-508 |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 400 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.