Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Adapter USB-C na USB-A 3.1 alu zawieszka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Adapter USB-A na USB-C - najważniejsze cechy:
- podłączanie standardowych urządzeń z USB-A do nowszych z małym portem USB-C
- metalowa obudowa
- zawieszka w zestawie
- Standard USB 3.1 Gen 1

Mały adapter, wielkie możliwości
Brak portu USB-A nie jest już problemem! Adapter od Orico umożliwia podłączenie myszek, klawiatur czy kontrolerów korzystając z portu USB-C. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się użytkownikom komputerów, w których liczba portów została ograniczona, jak między innymi w przypadku nowych MacBooków. Ograniczenie ilości portów może być kłopotliwe, zwłaszcza kiedy musisz skorzystać z pendrive’a. Nie musisz rezygnować z ulubionej myszki z nanoodbiornikiem USB-A i zaopatrywać się w drogie, specjalnie przeznaczone modele od Apple.
Adapter współpracuje z systemami Android, dlatego bez problemu podłączysz go do swojego smartfona. Dzięki temu możesz swobodnie transferować dane między telefonem a np. nośnikiem pamięci. Ta funkcja doskonale sprawdzi się w momencie, kiedy szybko chcesz zgrać zdjęcia z telefonu, a nie masz dostępu do komputera. Krótki sznureczek-zawieszka sprawi, że zawsze będziesz go mieć przy sobie.

Standard USB 3.1 Gen 1 (dawniej USB 3.0)
Przejściówka pozwala zarówno na ładowanie urządzenia, jak i przesyłanie danych. Szybki transfer danych gwarantuje USB 3.1 Gen 1. Przepustowość 5 Gbps to ponad 10 razy więcej niż poprzednie USB 2.0.
Specyfikacja techniczna:
- Złącze 1: Port USB-A
- Złącze 2: Wtyk USB-C
- Materiał: Aluminium
- Standard USB: USB SuperSpeed 5Gbps (USB 3.1 gen 1)
- Przepustowość: 5 Gbps
- W zestawie: zawieszka
- Kolor: Czarny
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Głębokość | 0.5 cm |
| Waga | 0.01 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Zawieszka |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.