Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Aktywny hub 7*USB-A 5Gbps przezroczysty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Hub Aktywny
Szybkie USB 5 Gbps
Inteligentny chip
Diody LED

Najważniejsze cechy:
- Przewód 100 cm w zestawie do połączenia z portem USB-A
- 7 portów USB-A
- Szybki transfer danych 5 Gbps
- Hub aktywny - z możliwością dodatkowego zasilania
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Port microUSB-B |
| Złącze 2 | Port microUSB |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Ilość portów USB-A | 7 szt |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 1.85 cm |
| Szerokość | 13.5 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Waga | 0.056 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 44 szt |
| Materiał zewnętrzny | PC |
| W zestawie | Przewód USB-A |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.