Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Etui na dysk zewnętrzny, czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Czarne etui na dysk zewnętrzny
Zabezpiecz swój dysk w podróży
Odporne na kurz i wilgoć etui ochronne typu „skorupa” pozwoli Ci na przechowywanie 2,5-calowego dysku twardego nawet w ekstremalnych warunkach. Etui zawiera praktyczną kieszeń z siatki, w której możesz umieścić kable, słuchawki czy inne drobne akcesoria. Przestrzeń na dysk twardy jest zabezpieczona gumą, która dodatkowo amortyzuje wstrząsy.

Staranne wykonanie
Wykonane z pianki EVA charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością, ale i eleganckim wykonaniem. Etui zamykane jest na wysokiej jakości zamek błyskawiczny, który uniemożliwia wypadnięcie zwartości do plecaka czy walizki. Wnętrze wykonane jest z miękkiego tworzywa. Wzmocniona część zewnętrzna jest antypoślizgowa, odporna na zarysowania i odciski palców. Niewielkie wymiary sprawiają (zewnątrz 160 mm, 110 mm, 40mm), że etui doskonale sprawdzi się w podróży. Dostępne w czarnym kolorze będzie praktycznym gadżetem każdego użytkownika drobnych sprzętów elektronicznych.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Etui / pokrowiec |
| Format dysku | 2.5'' |
| Dla urządzeń | Dysk zewnętrzny |
| Przeznaczenie | Mobilne / podróżne |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Waga | 0.077 kg |
| warianty_etui_kolor | Etui Orico |
| wariant_etui_kolor | Etui Orico |
| wariant_kolor_etui | Etui Orico |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Materiał tekstylny |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.