Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Orico Etui na karty pamięci: 12*SD, 6*CF
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Case na karty pamięci Orico MSCD-3
Case Orico MSCD-3 to solidnie wykonane etui na karty pamięci, które pozwala na bezpieczne przechowywanie danych w każdych warunkach. W jego wnętrzu znajdziesz 18 miejsc na karty pamięci – aż 12 na karty SD i 6 na karty CF. Etui możesz mieć zawsze przy sobie – względu na kompaktowe wymiary zmieścisz je nawet w kieszeni!

Solidnie wykonane i wodoodporne etui na karty pamięci
Case Orico MSCD-3 został stworzony z dbałością o najdrobniejszy detal – wszystko po to, by sprostać wymaganiom osób aktywnych, które często pracują w podróży. Etui jest odporne na zachlapania i wstrząsy – oznacza to, że karty są chronione przed największymi zagrożeniami czyhającymi w terenie. Za ograniczenie wstrząsów odpowiada przede wszystkim amortyzująca pianka EVA, w której rozmieszczono wgłębienia na karty. Obudowę etui wykonano z jakościowego tworzywa ABS, a jej czułe punkty dodatkowo zabezpieczono silikonem. Całość zamykamy ergonomicznie wykonaną klamrą – taka konstrukcja skutecznie hamuje przedostawanie się wody, pyłów oraz innych zanieczyszczeń do wnętrza obudowy!

Obowiązkowe akcesorium każdego fotografa
To akcesorium zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystycznych fotografów! Każdy z nich kiedyś będzie musiał zmierzyć się z pracą w trudnych warunkach i koniecznością częstej wymiany karty pamięci w aparacie. Zapomnij o szukaniu karty pamięci, która znowu zawieruszyła się w kieszonce torby od aparatu i zminimalizuj ryzyko utraty danych. Dzięki etui Orico MSCD-3 wszystkie karty pamięci możesz mieć w zawsze przy sobie – bezpiecznie zamknięte w estetycznym futerale.

Najważniejsze cechy:
- Sloty:
- 12 miejsc na karty SD
- 6 miejsc na karty CF
- Materiały: pianka EVA, silikon, tworzywo ABS
- Wymiary: 170 mm x 80 mm x 20 mm
- Opakowanie zawiera zestaw naklejek, które pozwalają ci oznaczyć swoje karty SD/CF
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Etui / pokrowiec |
| Dla urządzeń | Karty pamięci |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Waga | 0.1 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 156 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.