Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Etui na karty pamięci: 4*SD, 13*microSD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Case na karty pamięci Orico PHCD-7
Case Orico PHCD-7 to solidnie wykonane etui na karty pamięci, które pozwala na bezpieczne przechowywanie danych w każdych warunkach. W jego wnętrzu znajdziesz 17 miejsc na karty pamięci – 4 na karty SD i aż 13 na karty microSD. Etui możesz mieć zawsze przy sobie – będzie się pewnie trzymać paska na dołączonym karabińczyku, a ze względu na kompaktowe wymiary zmieścisz je nawet w kieszeni! W pokrowcu znalazło się miejsce także na czytnik kart np. model Orico CS2T-A3.
Obowiązkowe akcesorium każdego fotografa
To akcesorium zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystycznych fotografów! Każdy z nich kiedyś będzie musiał zmierzyć się z pracą w trudnych warunkach i koniecznością częstej wymiany karty pamięci w aparacie. Zapomnij o szukaniu karty pamięci, która znowu zawieruszyła się w kieszonce torby od aparatu i zminimalizuj ryzyko utraty danych. Dzięki etui Orico PHCD-7 wszystkie karty pamięci możesz mieć w zawsze przy sobie – bezpiecznie zamknięte w estetycznym futerale.
Solidnie wykonane i wodoodporne etui na karty pamięci
Case Orico PHCD-7 został stworzony z dbałością o najdrobniejszy detal – wszystko po to, by sprostać wymaganiom osób aktywnych, które często pracują w podróży. Etui jest odporne na zachlapania i wstrząsy – oznacza to, że karty są chronione przed największymi zagrożeniami czyhającymi w terenie. Za ograniczenie wstrząsów odpowiada przede wszystkim amortyzująca pianka EVA, w której rozmieszczono wgłębienia na karty. Obudowę etui wykonano z jakościowego tworzywa ABS, a jej czułe punkty dodatkowo zabezpieczono silikonem. Całość zamykamy ergonomicznie wykonaną klamrą – taka konstrukcja skutecznie hamuje przedostawanie się wody, pyłów oraz innych zanieczyszczeń do wnętrza obudowy!
Najważniejsze cechy:
- Sloty:
- 4 miejsca na karty SD
- 13 miejsc na karty micro SD (TF)
- 1 miejsce na czytnik kart pamięci np. Orico CS2T-A3
- Materiały: pianka EVA, silikon, tworzywo ABS
- Wymiary: 130 mm x 102 mm x 20 mm
W ofercie Orico są także inne wersje etui, na inny zestaw kart:
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Etui / pokrowiec |
| Dla urządzeń | Karty pamięci |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 13 cm |
| Waga | 0.098 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Pianka EVA |
| W zestawie | Karabińczyk |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.