Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Hub USB 5Gbps mini 3xUSB-A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mini rozmiar, maxi efekt
Brakuje Ci portów USB-A, a nie lubisz dużych stacji dokujących? Zobacz, ile możliwości daje mini hub USB marki Orico! Ten niewielki gadżet doskonale sprawdzi się przy laptopach czy komputerach stacjonarnych z bezprzewodowymi peryferiami, takimi jak mysz, czy klawiatura. Dzięki hubowi możesz w jednym miejscu podpiąć wszystkie nanoodbiorniki i odłączyć je jednym ruchem gdy pakujesz laptopa do torby.
Szybki hub z USB 3.1
Hub mieści 3 porty USB-A. Dwa porty obsługują standard USB 2.0. Trzeci port obsługuje standard USB 3.0, charakteryzujący się ultraszybką transmisją danych – aż do 5 Gbps! Dla przykładu, przy takiej prędkości, transfer 1 GB danych trwa zaledwie 3 sekundy. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się przy zgrywaniu danych z nośnika pamięci do komputera.

Trwałe materiały
Hub został zaprojektowany z myślą o mobilności użytkowników, dlatego szczególnie zadbaliśmy o trwałość materiałów. Obudowa z tworzywa ABS zniesie wszystkie dalsze podróże i codzienne przejazdy do i z pracy.
Stabilne połączenie z Bluetooth
Porty USB 2.0 są doskonale kompatybilne z urządzeniami Bluetooth. Dzięki temu praca myszy, klawiatury czy nadajnika Bluetooth przebiega bez interferencji i opóźnień.

Szeroka kompatybilność
Zamontowany w adapterze microchip działa z wieloma urządzeniami i systemami Windows 95/98/ME/2000/XP/7/8/10/11 i Mac OS 8 i nowszymi. Nie musisz instalować żadnych sterowników – urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po podłączeniu.

Poznaj Orico
Założone w 2009 roku Orico należy do grupy nowoczesnych azjatyckich producentów, którzy wprowadzili japoński system zarządzania 5S. Stale prowadzi badania nad nowymi technologiami, aby tworzyć praktyczne akcesoria do smartfonów, ładujące, adaptery do dysków SSD i inne.
Firma nie zleca produkcji podwykonawcom, dzięki czemu kontroluje jakość produkcji na każdym etapie, od projektu po opakowanie. Połączenie technologii i przemyślanego designu pozwala użytkownikom cieszyć się akcesoriami przydatnymi w codziennym życiu w skomputeryzowanym świecie.
Najważniejsze cechy:
- Hub bez przewodu — do wpięcia bezpośrednio do komputera
- Liczba portów wyjścia: 3
- Szybki port USB 3.1 Gen 1 do pamięci zewnętrznych
- Dwa portu USB 2.0 do innych urządzeń peryferyjnych
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Ilość portów USB-A | 3 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Waga | 0.047 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Orico MINI-U32 |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 96 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.