Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Hub USB-A 4 porty USB-A 3.0 5Gbps czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ORICO PAPW4A-U3 – kompaktowy hub USB 5 Gbps, 4 porty USB-A
Potrzebujesz więcej portów USB w swoim laptopie, a przy tym cenisz sobie wygodę i estetykę? Orico PAPW4A-U3 to nowoczesny hub USB-A (3.0), który umożliwi Ci błyskawiczne podłączenie nawet czterech urządzeń jednocześnie – bez plątaniny kabli i bez kompromisów w wydajności.
Dlaczego właśnie ten hub?
Rozszerz możliwości swojego laptopa
Hub Orico to odpowiedź na codzienne potrzeby użytkowników nowoczesnych laptopów, które często oferują zaledwie dwa porty USB. Dzięki temu hubowi podłączysz jednocześnie wiele niezbędnych akcesoriów: od myszy i klawiatury, po pamięci USB, czytniki kart lub ładowarki do smartfonów, a nawet dyski twarde. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, uczysz się zdalnie czy korzystasz z laptopa w podróży – ten hub zapewni Ci wygodę i porządek.


Superszybki transfer danych
Z technologią USB 3.0 możesz liczyć na prędkość transmisji danych sięgającą 5Gbps – to nawet 10 razy szybciej niż w przypadku standardu USB 2.0. Przesyłanie dużych plików multimedialnych, backup danych czy praca z zewnętrznym dyskiem SSD będzie przebiegać bez zakłóceń i oczekiwania.
Przemyślana konstrukcja dla większego komfortu
Urządzenie idealnie sprawdza się w pracy z laptopami, gdzie dostęp do portów jest ograniczony. Kompaktowa obudowa i 15 centymetrowy kabel pozwalają na optymalne dopasowanie do Twojego miejsca pracy – bez zbędnych przewodów na biurku.


Kompatybilność i mobilność
Hub działa na zasadzie Plug & Play – wystarczy tylko, że go podłączysz, aby od razu zacząć pracę. Jest kompatybilny z większością popularnych systemów operacyjnych, więc sprawdzi się zarówno przy komputerze firmowym z Windows, jak i MacBooku czy laptopie z Linuxem.
Informacje techniczne

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | Oznakowanie WEEE |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Ilość portów USB-A | 4 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.2 cm |
| Szerokość | 9.8 cm |
| Głębokość | 3.4 cm |
| Waga | 0.05 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 414 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.