Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Hub USB-C 2x USB-A 3.1 + USB-C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Podłącz USB-A przez port typu C
Twój nowy, lekki laptop ma tylko port USB-C, ale większość starych urządzeń (mysz, klawiatura, ten pendrive znaleziony na dnie szuflady) mają USB-A? Hub z 2 portami USB typu A rozwiąże ten problem. Możesz go użyć z komputerem, laptopem, tabletem czy smartphonem.
Hub ma ponadto jeden port USB-C, więc wciąż możesz do niego podłączyć urządzenia z tym wyjściem.

USB SuperSpeed 5Gbps
Hub Orico ma 2 porty USB-A i 1 port USB-C w standardzie USB 3.1 Gen 1 (wcześniej zwane USB 3.0), które pozwalają na przesyłanie danych z szybkością 5 Gb na sekundę. Szybki hub przyda się zwłaszcza przy używaniu zewnętrznego dysku czy czytnika kart pamięci. Koncentrator portów USB jest oczywiście kompatybilny z wcześniejszymi wersjami USB 2.0 i 1.1.
Szeroka kompatybilność
Hub USB-C jest w pełni Plug&play - łączy się z urządzeniami bez instalowania sterowników. Kompatybilny ze wszystkimi popularnymi systemami: Windows, Mac OS, Linux, Android, iOS. Do 3 portów USB huba podłączysz mysz, klawiaturę, kamerę internetową, drukarkę i inne gadżety USB. Dzięki dużej mocy hub obsłuży nawet dwa zewnętrzne dyski 2,5" o maksymalnej pojemności 1 TB jednocześnie.

Trwałe materiały
Hub Orico jest wykonany z trwałego, odpornego na zarysowania tworzywa PVC. Zanim trafił do produkcji, prototyp został gruntownie przetestowany — porty USB wytrzymały ponad 5000 wpięć i wypięć. Wokół samego portu znajduje się dodatkowo wzmocniona osłonka. Końcówka USB-C podłączana do komputera jest wykończona matowym aluminium pomalowanym na pasujący kolor.

Z dbałością o każdy detal
W projekcie zadbano także o to, czego nie widać. 15-centymetrowy przewód zbudowany jest z cynowanych, miedzianych żył, które gwarantują doskonałą przewodność i brak opóźnień.
Poszalej z kolorami
Hub jest częścią kolorowej kolekcji Orico i można go kupić w jednej z 3 wersji: czarny, biały lub niebieski. Turkusowa dioda LED wskazuje, że hub jest podłączony i działa.
Najważniejsze cechy:
- Podłączany przez USB-C
- 2 porty USB-A
- 1 port USB-C
- Standard USB 3.1 Gen 1
- Niebieski
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 0.033 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 170 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.