Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Hub USB-C 4x USB-A 3.1 biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłącz USB-A przez port typu C

USB SuperSpeed 5Gbps

Szeroka kompatybilność

Trwałe materiały
Z dbałością o każdy detal

Poszalej z kolorami
Najważniejsze cechy:
- Podłączany przez USB-C
- 4 porty USB-A
- Standard USB 3.1 Gen 1
- Czarny
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Android |
| Ilość portów USB-A | 4 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Głębokość | 9 cm |
| Waga | 0.032 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 170 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.