Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Hub aktywny biurkowy 4*USB-A 5Gbps aluminium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Aktywny hub z 4 portami USB-A w standardzie USB 3.1 Gen 1 do przykręcenia na krawędzi blatu.
Najważniejsze cechy:
- Hub USB, 4 porty
- Prosty, pomysłowy design ze śrubą, która umożliwia wielokrotny montaż na krawędzi biurka czy monitora
- Aluminiowa obudowa
- Przewód danych USB-A w zestawie
- USB 3.0 Gen 1 – transfer do 5 Gb na sekundę
Hub dopasowany do monitora
Nie masz miejsca na biurku, a brakuje Ci portów USB-A? A może po prostu cenisz sobie minimalistyczną przestrzeń? To nie problem – ten hub od Orico możesz zamontować bezpośrednio na swoim monitorze, iMacu, czy po prostu krawędzi biurka. To doskonałe rozwiązanie dla użytkowników bezprzewodowych peryferii komputerowych, takich jak myszy czy klawiatury.

Instalacja urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy, że dokręcisz śrubę odpowiednio do grubości monitora. Dzięki silikonowemu wykończeniu śruby nie musisz się martwić o mechaniczne uszkodzenia związane z montażem. Możesz zamontować hub również na krawędzi biurka do grubości blatu 29 mm.
Plug&play - Nie jest wymagane instalowanie sterowników. Po podłączeniu do źródła zasilania urządzenie od razu jest gotowe do pracy. Widoczne od góry części huba są wykonane z aluminium, a tylna ścianka z tworzywa.

Błyskawiczny transfer danych
Hub jest wyposażony w 4 porty USB-A. Standard USB 3.0 gwarantuje przepustowość 5 Gbps. Dla porównania poprzedni standard, USB 2.0 obsługuje przepustowość do 480 Mbps. Taką różnicę na pewno odczują użytkownicy przesyłający większe pliki jak np. filmy czy duże ilości zdjęć.
Hub USB aktywny
Hub USB 3 Orico ma port microUSB do podłączenia zasilania o mocy 10 W (5V/2A) - do tego celu można użyć standardowej ładowarki do smartphone'a z wtykiem microUSB. Dodatkowe zasilanie przydaje się po podłączeniu kilku urządzeń peryferyjnych naraz lub urządzenia, które potrzebuje natężenia powyżej 500 mA (tyle jest w standardowym porcie USB), np. dysków twardych 3,5".
W ofercie Orico znajdziesz też bliźniacze 4-portowe huby: bez dodatkowego zasilania oraz z wbudowanym czytnikiem kart SD.

Poznaj Orico
Założone w 2009 roku Orico należy do grupy nowoczesnych azjatyckich producentów, którzy wprowadzili japoński system zarządzania 5S. Stale prowadzi badania nad nowymi technologiami, aby tworzyć praktyczne urządzenia USB, ładowarki, akcesoria mobilne, adaptery do dysków SSD i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Port USB-A |
| Złącze 2 | Port microUSB |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Ilość portów USB-A | 4 szt |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 4.6 cm |
| Szerokość | 8.9 cm |
| Głębokość | 2.3 cm |
| Waga | 0.175 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Orico MH4PU |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 44 szt |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.