Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Hub aktywny biurkowy 4*USB-A 5Gbps czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Hub dopasowany do monitora
Nie masz miejsca na biurku, a brakuje Ci portów USB-A? A może po prostu cenisz sobie minimalistyczną przestrzeń? To nie problem – ten hub od Orico możesz zamontować bezpośrednio na swoim monitorze, iMacu, czy po prostu krawędzi biurka. To doskonałe rozwiązanie dla użytkowników bezprzewodowych peryferii komputerowych, takich jak myszy czy klawiatury.
Montaż urządzenia jest bardzo prosty. Wystarczy, że dokręcisz wbudowaną śrubę odpowiednio do grubości blatu. Dzięki silikonowemu wykończeniu śruby nie musisz się martwić o mechaniczne uszkodzenia. Maksymalna grubość przedmiotu, na którym można zamontować hub to 30 mm. Plug&play po podłączeniu działa od razu, bez instalowania sterowników.
Błyskawiczny transfer danych
Hub ma 4 porty USB-A o przepustowości 5 Gbps. Dla porównania poprzedni standard, USB 2.0 obsługuje przepustowość do 480 Mbps. Taką różnicę na pewno odczują użytkownicy przesyłający większe pliki jak np. filmy czy duże ilości zdjęć.
Hub USB aktywny
Hub USB 3 Orico ma port microUSB do podłączenia zasilania o mocy do 10 W (5V/2A) - do tego celu można użyć standardowej ładowarki do smartphone'a z wtykiem microUSB. Dodatkowe zasilanie przydaje się po podłączeniu kilku urządzeń peryferyjnych naraz lub urządzenia, które potrzebuje natężenia powyżej 500 mA (tyle jest w standardowym porcie USB), np. dysków twardych 3,5".
W ofercie Orico znajdziesz też podobne 4-portowe huby w srebrnym kolorze: bez dodatkowego zasilania oraz z wbudowanym czytnikiem kart SD.
Najważniejsze cechy:
- hub USB przykręcany do blatu
- 4 porty USB-A
- długi kabel do podłączenia do komputera w zestawie
- malowana na czarno, aluminiowa obudowa
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Port USB-A |
| Złącze 2 | Port microUSB |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Ilość portów USB-A | 4 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4.6 cm |
| Szerokość | 8.9 cm |
| Głębokość | 2.3 cm |
| Waga | 0.175 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Orico MH4PU |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.